Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мини автоизложение насред града


Recommended Posts

Тази неделя имаше автоизложение в центъра на града и щракнах няколко снимки с телефона. Нищо кой знае какво, но се надявам да ви допаднат.

 

- Представителите на Шкода

 

Skoda_1.jpg

 

 

Skoda_2.jpg

 

 

Skoda_3.jpg

 

 

 

Skoda_4.jpg

 

 

Skoda_5.jpg

 

 

Skoda_6.jpg

 

 

Skoda_7.jpg

 

 

- Още от VAG

 

Seat_1.jpg

 

 

Seat_2.jpg

 

 

Golf_GTI.jpg

 

 

911_1.jpg

 

 

911_3.jpg

 

 

Audi_1.jpg

 

 

Audi_2.jpg

 

 

Audi_3.jpg

 

 

Audi_4.jpg

 

 

Audi_5.jpg

 

 

- American Muscle

 

Mustang_1.jpg

 

 

Mustang_2.jpg

 

 

Mustang_3.jpg

 

 

Mustang_4.jpg

 

 

- Още от конкуренцията

 

Opel_2.jpg

 

 

Focus_RS.jpg

 

 

Volvo_9.jpg

 

 

Volvo_10.jpg

 

 

Volvo_6.jpg

 

 

Volvo_4.jpg

 

 

Volvo_7.jpg

 

 

Volvo_8.jpg

 

 

- AMG GTS

 

AMG_GT_1.jpg

 

 

AMG_GT_2.jpg

 

 

AMG_GT_3.jpg

 

 

AMG_GT_4.jpg

 

 

- И накрая моята кола-мечта :)

 

RS6_1.jpg

 

 

RS6_2.jpg

 

 

RS6_3.jpg

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добри снимки, поздравления! Новата Суперб е много добре изглеждаща. Къде са правени снимките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за снимките, интересна случка. А на мен мие любопитно дали е имало капарирани автомобили от изложените или немците не са толкова импулсивни купувачи?

 

П.п този Focus RS голяма реклама му направиха в интернет. Страшна машина 350 коня 4х4, убиец на супер коли...някой дали успя да се добере до тест драйв на тази кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за снимките. Със сигурност на живо е било интересно да се разгледат всички представени коли. Пожелавам ти да се сбъдне мечтата за RS6 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS6 кърти няма спор, но и Супърб-а черния е уникално красив, комби и големи джанти- много стилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS6 кърти няма спор, но и Супърб-а черния е уникално красив, комби и големи джанти- много стилно.

 

Черния Сюпърб наистина е страхотен, а за RS6-цата няма какво да се говори. Аз бих яхнал и мустанга... :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за снимките, интересна случка. А на мен мие любопитно дали е имало капарирани автомобили от изложените или немците не са толкова импулсивни купувачи?

 

П.п този Focus RS голяма реклама му направиха в интернет. Страшна машина 350 коня 4х4, убиец на супер коли...някой дали успя да се добере до тест драйв на тази кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От трите на клипа пу голфа за мен. После през Pepino racing и amg-то ще ми гледа стоповете:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изложението беше в град Оберурзел, до Франкфурт. По отношение на Шкода - всички представени модели бяха високо ниво на оборудване (но не L&K) и изглеждаха много добре. Към всички имаше интерес и хората ги разглеждаха и влизаха вътре. Черният Супърб наистина беше основната атракция, а и се среща по улиците все по-често. Не знам дали са капарирали, като че ли повече беше за разглеждане и основно се раздаваха рекламни материали, отколкото опити за продажба. Не видях някой да е седнал да подписва нещо. Лошо впечатление направи, че по-скъпите от около 50 хиляди евро автомобили бяха заключени. Изключение бяха двата джипа на Волво, от които особено ми хареса този син матов цвят на хибрида. Един по-възрастен човечец вкара лафа на деня - заъвртя се пред R8-цата, погледна цената и каза - А, че тя не била много скъпа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.