Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с abs


ivan68

Recommended Posts

От няколко дни в определени моменти като натисна спирачката се задеиства abs и светват светлинната индикация на abs и ръчната спирачка.Колата е feliciq 1.6.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Ако някои има повече инфо за ABS проблем моля да го сподели . При мен светна индикацията .

Прочетете компа за грешки.

За каква кола става въпрос?

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След тест с комп. се оказа проблем в задно ляво колело. Размених буксите на ляво и дясно колело и пак на компа. Грешката е отново задно ляво колело. И сега кво правим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж датчика да не е мръднал или да се е отдалечил от гривната.Ако е така не улавя сигнала и пак свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че се изразих ясно . Размених буксите на ляво и дясно колело и грешката е пак същата.Да кажем , че компа е запаметил тази грешка, ок , но нали поне трябваше да покаже нова. На задно дясно , пък това на лявото да си седи. Започвам да си мисля че проблема е в модула на ABS , а именно на изхода на задно ляво колело , но не съм сигурен.Проблема е как да се убедя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.