Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дренажна тръба климатик


radionov

Recommended Posts

Здравейте колеги видях че ми е запушена дренажната тръба на климатика и мисля да се пробвам по лесния начин но не знам къде е изхода на тръбата отдолу на колата. Автомобилът е хечбек бихте ли ми казали къде е изхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Огледай под тръбите които влизат в купето за парното,трябва да има изрязано място за самата тръба да преминава през изолацията.Може и да има нещо като капаче не се сещам точно на Фабията как е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора скоро тръгна да тече от самосебе си и като остане време ще я огледам. Иначе е добре обслужих я и не съм имал ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.