Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч от предно стъкло


bakalovag

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди време докато мих колата на автомивка забелязах, че в горната част на предното стъкло има една PVC лента която се беше отлепила и деформирала. Тази лента стои над уплътнението на стъклото за да не влези вода пт там. Махнах лентата тъй като неможеше да се залепи отново, но сега влиза по малко вода от това място.

Някой може ли да ми каже от къде мога да взема такава или да я заменя с някакъв друг вариант за моята Октавия 1 facelift.

Редактирано от bakalovag
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да пуснеш снимка да я видим тази лента. Аз нямам спомен да имам такава на моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да се включа с въпрос за теч в купето ! Колата е О1 , вчера след неколкократните валежи се появи много мокро петно над предната дясна врата / под ръкохватката / отиващо към кората на предната колонка ! Последно от тази страна ми лепиха ветробран .Дали може да е от това ?! Някой има ли идея от къде може да е и кой в София може да ми помогне в решаване на проблема ! Колата има и монтирани рейки за багажник ако това може да има също значение !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да се включа с въпрос за теч в купето ! Колата е О1 , вчера след неколкократните валежи се появи много мокро петно над предната дясна врата / под ръкохватката / отиващо към кората на предната колонка ! Последно от тази страна ми лепиха ветробран .Дали може да е от това ?! Някой има ли идея от къде може да е и кой в София може да ми помогне в решаване на проблема ! Колата има и монтирани рейки за багажник ако това може да има също значение !

Добре дошъл в клуба! И аз го имах този проблем... Един колега от форума ми сложи болкит, където стъклото контактува с купето и проблемът изчезна... Все се каня да го направя това и от другата страна, че знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.