Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неравномерна работа на мотора,вибрации при ускорение 1.8Т auq


Avanzato86

Recommended Posts

Здравейте колеги,снощи на прибиране от работа почти до вкъщи, двигателя започна да работи с леко мудно ускорение съпътствано с вибрации които се усещаха и на волана и неравномерни обороти,все едно работи на 3 цилиндъра.След като спрях се усещаше миризма на барут или на току що гръмнали пиратки.Днес направих клип, вижте по долу на линка.Бихте ли ме насочили към нещо,възможните варианти които мога да бъдат.В България ми го правила понякога проблема с играенето на оборотите на първо палене,но това знам че е от бензина там и го лекувах с добавката на бардал за бензин. Но сега не вярвам да е от Английския безнзин тука

 

днес си поръчах кабел за диагностика и през седмицата ще я закача да видя какво ще покаже.

 

Колата е обслучена преди 3000 мили  масло,всички филтри,

 

видео клип:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр, щом казваш, че имало миризма, освен нещо бубините. Но това ще го видиш като получиш кабела...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Оказа се третата бобина от ляво на дясно явно е заминала,защото само при нея не се случваше нищо когато и дръпна буксата с кабелите.Старата оригинална 13 годишна бобина вече е заменена с новата която пристигна вчера.Двигателя е като часовник с равномерна работа и обороти сега. Благодарности за отзовалите се колеги за решението на проблема...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че сподели решението на проблема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.