Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гаранция!? (Led светлини )


Emo1213

Recommended Posts

Здравейте колеги , преди месец си закупих новата Шкода Фабия 1.2 тси 90кс. 
Интересувам се от това , ако заменя обикновените светлини със  LED светлини , дали ще влияе на гаранцията ?
   Ходих да попитам в магазина , ми той човека хал хабер си няма , даже се учудих че не ми даде отговор :D 
  (Намирам се в Испания , колата съм я закупил от там ) Благодаря ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега, макар да не съм запознат в детайли с гаранционното покритие при Шкода, принципа е следния, когато замениш даден детайл/елемент/компонент с неоригинален и ако в последствие дефектира нещо, което е във взаимодействие с детайла/елемента/компонента, то нямаш право на гаранционно покритие.

С други думи, гаранцията ти няма да падне, освен на "възлите", които могат да бъдат увредени от неоригиналните крушки.

Давам ти един пример, ако сега си купиш и монтираш джанти различни от одобрените от Шкода за Фабия 3, то вече нямаш право на гаранционни претенции, ако нещо по окачването дефектира ;)

 

Поздрави,

Никола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признават гаранционни условия, когато замяната е консуматив и новия консуматив отговаря на производствените изисквания на производителя... Иначе казано на опаковката или на продукта трябва да има обозначените за производствен процес или стандарт за качество съответстващ с изискванията на производителя... когато не е консуматив, то тогава не трябва да променя физическите характеристики макар и към по-добри стойности...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай спокойно ледове. Ако нещо и стане на колата, махаш ги, слагаш обикновенни крушки и я караш в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.