Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Crew Protect ?


Guest

Recommended Posts

Здравейте,

четейки Briskoda forum разбрах, че опцията в заглавите добавя два airbag-а отзад. Понеже отивам на опцията аз да си специфицирам колата искам да питам дали някои има идея

 

- къде са тези две въздушни възглавници

- да не би да има разлика в нива за държавите - в ценовата не се казва нищо за допълнителни възглавници (или промени от 2013 в оборудването?)

- четох, че има функция за затваряне на прозорците, ако реши че нещо ще се 'случи' и пристягане на предните колани, но тези са по-маловажни

 

Аз не мога да си представя, че има опции за закупуване свързани със сигурността извън първото ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има писано по темата ако се разровиш леко в О3 частта на форума. Моето впечатление е, че за България няма допълнителни възглавници, а дори и не виждам опция да си ги добавиш. Ако добавиш същата екстра (Crew Protect) в немския и английския конфигуратор например, ще ти поиска да добавиш и тези 2 възглавници, което беше мисля около още 300 кинта в съответната валута. Намират се където са показани на картинката на екстрата - на ниво хълбоци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети каквото те интересува от ръководството, но какво точно ще е оборудването трябва да говориш с някой дилър от  ЕТ.

http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/bg/Octavia_5E/11-2015/Manual/Octavia/A7_Octavia_OwnersManual.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитах се да използвам търсачката, но нищо не излезе в този подфорум. За това пуснах.

 

Оказа се,след кратко проучване,че има хора с два airbag-а отзад (vRS са машините),така че не е 100% ясно дали това е само софтуера или +възглавниците. Изпратих запитване и към дилъра.

 

Не е голяма работа,но ми стана интересно,защото е свързано със сигурността,там компромис не трябва да има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговор от дилъра :

 

"Опцията Crew Protect включва затягане на коланите и подготовка на системти за активна безопасност ЕSC.

Двете задни странични въздушни възглавници за стандартни за Октавия още от ниво на оборудване Актив."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.