Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик колянов вал или разтегната верига?


коко

Recommended Posts

Здравейте,

 

Колата е с трицилиндровия мотор AZQ. Случва се да я изгася и после не иска да запали докато сама не реши. Не гасне в движение и проблема се появява и при топъл и студен двигател.Закачена на диагностика показва грешка 16705 или датчик колянов вал. Последния път когато това се случи повече от час не искаше да запали. В един момент бях забравил че съм я включил на скорост и завъртях ключа без да съм натиснал съединителя, колата естествено прилашка и след това веднага запали.Мога ли да разбера на Vag com дали веригата не е проблем, на кой канал и какви стойности трябва да показва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз доколкото съм карал мотор с верига, колкото и разтегната да е, при теб тя отговаря само за газоразпределението и няма как да е от нея. Смени датчика на коляновия вал.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.