Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам гуми 205/55/16-летни


mtz

Recommended Posts

Купувам си 205/55/16 летни ако някой може да помогне....

Какъв е бюджета? Иначе марки и отзиви много. Аз бих препоръчал Бриджстоун с протектор задължително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, искаш ли едни подарък? Не са летни, зимни са и са старички, но пък са фор фрии докато закърпиш бюджета

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, имам телефона на една голяма гумаджииница в Богоров. Вкарват основно 2ра ръка гуми и имат голям избор. Цените са на пазарлък. Кажи, ако искаш да ги преслушаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди години съм купувал 2 комплекта гуми втора ръка, а хора покрай мен поне 10 комплекта. Всички сме били/са доволни. Последните са на един съсед тая зима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разгледай в OLX - изпадат добри чат-пат. Аз тоя размер си напазарувах точно преди седмица-две - Vredestein Sportrac 5 за 200 кинта и на около 2500 км. Човека ми даде и фактурата с която ги беше взел миналата година... Та, огледай - изскачат оферти :) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се нарича "рязани" гуми и си личат.

И какво значи "втора ръка" или "стари" гуми? Моят зимен комплект е купуван от мен, произведен е 2012 година и е на 20 000 км. И той е "стар", но е в идеално състояние, все още с бодлите по него. На Тойотата ми комплекта Мишлен е произведен 2007, купуван тогава от собственика, на 25 000 км е и колкото и да е странно също си е ОК. Така че не отхвърляйте с лека ръка старите гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.