Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1 задница преди и след facelift


pri_valo

Recommended Posts

Здравейте, френдове :) Питането ми е следното. Надявам се да не бъркам раздела. Искам да кажа - може след време да стане темата за раздел проекти, но засега още не.

 

Питането ми е следното: тъй като имам много, ама наистина много ръжди по задницата на колата - калници, вежди, праговете скоро ще заминат и те (даже вече са заминали, хаха) реших да сменя направо целите калници. Доколкото съм гледал, те тръгват от сглобката с предните калници, минават над двете врати и се превръщат в цялата задница на колата :) И ето го истинския въпрос - нали няма да има проблем да изрежа задни калници от някоя Octavia след facelift-а? С цел да е на възможно най-малко години

 

Мисля да изрежа калниците някъде от мястото, където са пантите на вратата на багажника, за да може смяната да обхване пространството около стоповете, понеже там съм доста нахапан, както и веждите и т.н. Праговете ще си закупя, няма да ги взимам от употребявана, освен ако не са от тая същата, която съм набелязал за калници (щото поне по данни на моргата е 2009-та, но май Oc1 не се произвежда дотогава. Ама дори и да не е, със сигурност няма да е по-зле от моята :) )

 

Ще съм благодарен за всякакви мнения и съвети относно интервенцията.

 

А що се отнася до идеята ми за проект - след време може би ще пиша пак. Бях решил да минавам на Passat, но като си сметнах разходите - излиза ми по-ок, да си подменя ламарините и да си я напрая колата свежарка, щото откъм мотор съм пушка, пода е здрав. А съм си сменил интериора на 90% - остава ми само мокета да сложа от след facelift-ова. Закупил съм го и само чакам някой по-спокоен ден, за да го опаткам, че стария мокет мирише на..... и е доста захабен. Инак - седалките са ми чернички - от голф 4-ка, корите на вратите също, щората, пластмасите и тях ги подмених с черни, подлакътник остана да намеря, но има разни пичове, дето желаят по 100-ка за подлакътник, та ще потърся още оферти. И както е тръгнало - може към проект да се насоча, със снимките и т.н. Хардуера и софтуера също няма да бъдат пропуснати. Колата си е мега-кеф и възнамерявам още поне 4-5 годинки да и се радвам :) Даже имам идея да и внедря шибедах, щото предната ми кола имаше и съм като сакат без него..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.