Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

След 500 км.


The Best Forman

Recommended Posts

Вече десет дни и повече от 500 км. в града и мога да се похваля , че съм направо очарован от това изобретение .

За лекотата на управление и изключителната маневреност няма какво да кажа ... направо скандално ... не съм се интересувал от точните цифри като радиус на завой и маневреност , но го усетих на живо.

За удобството на седалките също ... може би не мога да свикна още с по-високата позиция на седене в сравнение със старата Фабия , а може това да е резултат от не омачкания дунапрен не знам. Малко ми е терсене , че при всеки опит да усиля музиката още пускам климатика , но ще свикна ... за сметка на това се радвам и вече свикнах да си говоря сам с касетофона (така де блутута е много як).

И разхода ме радва ... да не я хваля , но съм много близо до каталожните данни (за градско) ... на дълъг път ще я пробвам в края на месеца :sorry:

С две думи прекрасен автомобил :plate_skoda:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз само мога да споделя мнение, относно седалките - за човек /или нещо подобно/ с ръст 1.90 и тегло 131 кг., са безкрайно удобни!

Колата /като комфорт/ няма, ама нищо общо с предишните генерации - просто е друг автомобил, във всеки аспект!

Блутуутът, го оценявам на 5+, но пък е елементарен за употреба - едно движение на ръката /или натиск на бутон от волана/ и си Ти...

Прекрасна машина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, може би съм от малкото хора които ти завиждат благородно  :fiu:  но наистина се радвам за "синьото бебе" А ако наистина седалките са толкова меки еми свалих ти ги  :tongue_1: . За разхода всичко според мен си е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами усилвай/намалявай музиката през волана бре! Свиква се бързо и е много гот :)

Единственото нещо, което не ме кефи, свързано с тая синя количка е...т'ва тъпо име дето го пишеш тук, хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм попроспал това събитие.

 

Докторе , да ти е честита , много да те радва и с възможно по малко ядове. Активира ли дневните светлини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още от първия ден ти се чудя, как и се сдържа да и направиш едва 74км. Пробега е доста малко, но се радвам, че ти допада. То и аз правя по 50км на седмица де ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.