Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Прав си, че е прав, че не им се е занимавало... Има си оригинални капачки, имат ги и на склад! Може номерата да не им излизат същите по складова програма, но примерно за капачки на секрети за ситигоу или румстър да са същите, затова ако поискаш да видиш всички налични капачки за секрети и ги сравниш с болта, може да успееш да си намериш и в ЕТ... При мен пасват, та не знам кой е прав в случая!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Samo

    14

  • b3lq7a

    7

  • Milen Dimitrov

    7

  • Impress_me

    3

Най-много писали в темата

Иво,

 

Капачки има, но не в комплект! Цвета им е различен.

 

Дано сега сме се разбрали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз капачки за Фабията си купувах от Порше Изток, но и аз мога да потвърдя че има в ЕТ. В Порше Изток и на бройка можеш да си поръчваш или поне такъв ми е останал спомена. Най-вероятно и в ЕТ?

Капачките за секретите наистина са различни по диаметър и малко май по формата. Само за секретите си бях взел от ЕТ 4 броя, но понеже съм с неоригинални секретни болтове, капачките не паснаха и ги върнах в магазина.

Един съвет за тези които ще си купуват капачки, купете си и пластмасовата щипка с която се вадят, много е полезна. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипката седи на кората до резервната гума. На всички шкоди съм я имал - заводски. Воислав - и аз това написах няколко мнения по-нагоре

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето номер на капачката за секретен болт с цвят графит.

post-224-0-74002600-1463052106_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има капачки за секретите в ЕТ. Когато купувах секретите си взех и капачки. Сложени на болтовете, са почти неразличими от стандартните капачки. Еднааааа идея са по светло сиви. Ако не знаеш, че ги има, трудно биха се различили. Просто са кръгли, с ромбовидна глава, както на стандартните. Ако някой иска да ги види, утре може да ги снимам на джантата и отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам снимки с идеята да бъдат полезни на някого, така и така говорим за секретни болтове. Колегата, чиято тема е стартирана от него да ме прощава :)

post-6002-0-16333400-1463081128_thumb.jpeg

post-6002-0-36521200-1463081148_thumb.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-нагоре съм дал снимка на 4 капачки + още 7 партидни номера на капачки включително и такива за секретни болтове и такива за обикновени.

Който има желание може да си провери наличността им на http://service.skoda-auto.bg/information-for-accessoryи при желание да си поръча от ЕТ да му ги доставят. Вече друг е въпроса дали за 2-3 лв за една капачка ще го направят. В момента имат наличен само от един вид в централата в София, информацията е от вчера!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ето номер на капачката за секретен болт с цвят графит.

attachicon.gif20160227_102657.jpg

Точно същата като цвят имат налична, цена 1.50 за бройка. Ще сложа снимки по късно за да се види разликата с тази с която се продава колата.

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

036927231-big.jpg

Тази в дясно е оригиналната от комплекта който дойде с колата, тази в ляво по матовата е на секретните.
036927226-big.jpg

От самолет не се забелязва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За справка само, 2012 моите съм ги купувал от порше за 0.88 бройката. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Благодаря!
Кой разход гледаш? Този в подписа?

Извънградско разхода при средна скорост 88 е 4.4(засичах го на няколко пъти при дистанция по 160 км и отгоре на маршрут). Последното ходене до Враца от миналата седмица беше при 4.2 (без магистралата естествено) . С магистралата и градското 4.9 по борд.

Градско е много относително: трафик, климатични условия, маршрут. Преглеждам данните от телефона (поръчах колата с опция смартгейт)/ Данните са средно около 6.5 - 7. Но има и 4.9 и 5.4 и 5.3 за по дългите разстояния. Има и по 8 , 8.4 във сутрешния час пик.

Разлика от каталожня има, но ако имаш повече нерви и правилните условия (трафик, без денивелация и подходящ асфалт + гориво) ще се постигнат.

П.П. Пропуснах да отбележа че има около 0.4 разлика по борд и на колонката, от там идва и 6,43 - това е спрямо зареденото гориво/км

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги, имам чисто нови оригинални капачки, неотворени, такива тъмно сиви. Ако някой иска да ми се обади на тел 0883301888. Ще му измисля една символична цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много добър избор си направил и да посещаваш сервиза само и единствено за смяна на консумативи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.