Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

H5C = Tires 215/55 R17 94W

18" трябва да са 235/45 R18 94W

 

http://configurator.ozracing.com/GB/configurator/SKODA/Superb%20Combi/2.0%20TDI/3T/-/-/105707571/- моделчета има поне
 

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Samo

    14

  • b3lq7a

    7

  • Milen Dimitrov

    7

  • SKODA 105 RS

    3

Най-много писали в темата

Лепенката от багажника съдържа около 20 екстри, това което съм дал е по заводската спецификация.

036861877-big.jpg

 

А това е в багажника(същото е и в сервизната книжка)

036830499-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честито колега , много да те радва ! Колкото до свикването и аз бях така , гаснеше ми и неискаше да пали (повредата беше в задкормилното у-во). Сега обаче и се възхищавам с всеки изминат километър . 

Редактирано от Jelio54
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиквам, но все още ми се случва да угасне... Чувствам се като курсант качил се първи път на учебна кола, а не е като да нямам навъртян километраж.

Имам нужда от съвет. Сложих задни калобрани, но все още се колебая дали да слагам и предни
Ето една кола с предни калобрани gallery_58575_2009_678393.jpg

gallery_58575_2009_12705.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, не вършат кои знае каква работа. Ако караш по малките улички из квартала, горе-долу пазят. Излезеш ли на булеварда, няма спасение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, колата изглежда завършена с калобрани и от пред. Другият варинт е без никакви. Пазят - не пазят, е физико химически - психически процес. Винаги има коментари, че нищо не пазели. Аз лично се чувствам по добре като ги има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, имах си аз да пречат. Те се слагат да помагат :)

Имах предвид визуално да се натрапват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, натрапват се, при това - доста.

Определено "грознеят", а ползата е дооооста компрометирана.

Но, на някои колеги, им харесват..., свят шарен!

Поздрави!

 

П.С. Реална полза - никаква!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един екстериорен съвет и от мен. Вземи си от ЕТ капачки и за секретните болтове, че така не изглежда добре. Някакви стотинки са. Може и вече да си взел, но на първите снимки се вижда, че няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад са на пластмасовата броня, но предните са на калника и често задържат влага, и са предпоставка за корозия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Един екстериорен съвет и от мен. Вземи си от ЕТ капачки и за секретните болтове, че така не изглежда добре. Някакви стотинки са. Може и вече да си взел, но на първите снимки се вижда, че няма.

Благодаря, в комплекта за секретните болтове нямаше, и не се сетих да питам дали не се предлагат отделно. Ще го направя! Най странното е че към колата имаше 16 капачки, като явно идеята на шкода е че ще се слагат секретни болтове и може да се спестят.

 

 

Отзад са на пластмасовата броня, но предните са на калника и често задържат влага, и са предпоставка за корозия...

Има резон в това! Може би е по добре без тях.

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има капачки за секретите, един тон е разликата в цвета! Интересно, при мен си бяха 20се тапите за болтовете, но без такива за секрет. Имахме спор тук точно за секретите и как не ги слагат заводско и не ти предлагат дилърите дори и като опция, един вид твоя си работа да си си го мислил, че нямаш секрети. Аз понеже станах жертва на опит за кражба и почнах да се интересувам. Не ми мина през главата като взимах Йетито да проверя има ли - няма ли секрети. Предположих, че като е с опционални 17ки, поне ще са помислили за сигурността на джантите и гумите, ама не(о2ката 2007ма си дойде със секрети и 15ки... 2012та вече на 17ки няма и така)! 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За секретните болтове нямат капачки.

И понеже имах проблем с не качествени секрети и престягане на болта бих препоръчал на колега да си купи оригинални от ЕТ 56 лева бяха по спомен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще нямат като аз си купих от ЕТ оригинални капачки за секрети, миналата година? 

 

пс Капачки за оригиналните секрети...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

За секретните болтове нямат капачки.

И понеже имах проблем с не качествени секрети и престягане на болта бих препоръчал на колега да си купи оригинални от ЕТ 56 лева бяха по спомен.

Колата още от 1вия ден е със секретни болтове закупени отделно от ЕТ

Капачки за секретни болтове има налични (току що говорих с ЕТ)

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще нямат като аз си купих от ЕТ оригинални капачки за секрети, миналата година? 

 

пс Капачки за оригиналните секрети...

 

Като взех моите болтове питах за капачка за тях и казаха, че нямат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не им се е занимавало и с мен така ама накарах магазинера да извади каквито има капачки, да си харесам за преправка... Показа ми всички налични тогава капачки и имаха 2 цвята дори - бели(мръсно бяло, но далеч от сивото) и почти черни... Закупих ги от ЕТ, Надежда!

 

Тъй като всички от ВАГ са с този модел секрети, 100% в Порше няма да откажат да ти продадът, аз дори съм си мислил заради леката разлика в отенъка, дали да не проверя там за 16 обикновенни и 4ри за секрет в един цвят.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като взех моите болтове питах за капачка за тях и казаха, че нямат.

Да, Милен е прав.

В ЕТ и на мен ми казаха, че нямат капачки за секретните болтове. Преди месец си ги купих въпросните болтове и веднага попитах за капачките, но уви. Леличката ми каза, че нямали.

Имат комплект от 20 капачки (не стават за секретни),, но на секретните болтове диаметъра на главата е малко по-голяма.

 

Поздрави.

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.