Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Липсва или не декоративен капак


Tonito

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

От много време се чудя дали колата ми не трябва да има капак или както чувам, че му викат “ декордативна горна кора„ ?  Купих я така, но не съм се замислял дали е имало или не! Занимавах се с други ремонти и съмнения и за това чак сега се зачудих. 

 

http://dox.abv.bg/files/listtree  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не погледнах линка и се чудя защо никой не казва нищо! Мерси много, че ми каза иначе щях да си чакам тук. Колата е Skoda Octavia, 1,9 tdi, 2009g. 105 hp

 

 

 

https://www.dropbox.com/s/3o1iy6xbx16dtkq/2.jpg?dl=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва една пластмасова кора точно там, където си оградил.

Знаех си значи, но като ме баламоса продавача с разни данни, екстри и само каза, че този модел нямал тапа. То и единият от сензорите на парктроника ми е паднал и за него ми каза, че бил вътре някъде и се оказа, че е откъснат. Сега ще я търся втора употреба някъде, че сигурно нова е много пари?!

Редактирано от Tonito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще му пиша на колегата да видим дали ще ми свърши работа, че и третия стоп ми отиде, а нов струва 140 лв. Мерси много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За третия стоп един купих аз от него, дано има наличен друг. Ако няма наличен,  има тема как можеш да го оправиш сам, потърсия я може и за О1 да беше, но пак ще ти свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За третия стоп един купих аз от него, дано има наличен друг. Ако няма наличен,  има тема как можеш да го оправиш сам, потърсия я може и за О1 да беше, но пак ще ти свърши работа.Трет

Третия стоп ми е с изгорял диод и ми го счупиха на един паркинг. Няма оправия и колегта вече е продал стопа, защотото го нямаше в списъка. Ще се разровя още малко в нета може да изкочи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя стоп беше с 3 изгорели диода. Приятел ми го оправи, като премести диоди от автомобилно табло (май беше от Ауди).

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ще се разровя още малко в нета може да изкочи нещо.

Виж в cars.bg или mobile.bg, като когато задаваш критерии за търсене на твоя модел маркирай само автомобили "за части" ... преди малко проверих има 7-8 автомобила О2 ФЛ комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя стоп беше с 3 изгорели диода. Приятел ми го оправи, като премести диоди от автомобилно табло (май беше от Ауди).

Мерси, колега,

Проблема при мен е че и целия стоп е начупен и му влезн прах и вода и ми дава само грешки и нямам как да го оправя. Ударен е с камък и камъка ми го оставиха на чистачката да се сетя, че макар с бели линии това паркомясто си е заплюто от някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в cars.bg или mobile.bg, като когато задаваш критерии за търсене на твоя модел маркирай само автомобили "за части" ... преди малко проверих има 7-8 автомобила О2 ФЛ комби

Прав си! Сега и аз влезнах и намери няколко. Не знам само едно, моята шкода е с от 2009 г. но с големите фарове ( не знам как и викат. Някой ми каза, че уш били нов фейс), а някои от колите пише, че са от 2009 г. но с различна муцуна. Дали ще са еднакви третите стопове на двата модела?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.