Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Резистор Парно Октавия 2


skodaoctaviafan

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

За съжаление по критериите (резистор, вентилатор, парно), които зададох не изскочи никаква тема от търсачката, затова отварям нова. Извинете ме, ако не търся правилно и затова не намирам каквото ми е необходимо. А именно ме интересува къде се намира този Резистор, който управлява степените на вентилатора. Колата е Октавия 2, 2.0 ТДИ, БКД мотор.

 

това представлява резитора: 

 

http://ecx.images-amazon.com/images/I/416NLK1Tt0L.jpg

 

Предварително благодаря, 

 

Желая хубав ден!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...  А именно ме интересува къде се намира този Резистор, който управлява степените на вентилатора. Колата е Октавия 2, 2.0 ТДИ, БКД мотор.

Позиция No. 11

post-15099-0-69441800-1460466495_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колега, 

Доколкото виждам това се пада в краката на пасажера, зад жабката. А н.11 е точно до перката. 

 

Много благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този резистор при мен беше изгорял термо бушона (този самотния елемент отгоре). Смених го и вече 3 години нямам грижи.

Иначе резистора се намира между вентилаторчето и филтъра за купето - като махнеш кората под жабката се вижда http://workshop-manuals.com/skoda/octavia-mk2/heating_ventilation_air_conditioning_system/heating_air_conditioning/heating/removing_and_installing_parts_of_the_heater_unit_part_2/removing_and_installing_series_resistor_for_fresh_air_blower_with_overheating_fusen24/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.