Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Резервен ключ


ohboli19

Recommended Posts

Колеги трябва дя си направя резервен ключ за Октавия 1 .Моля споделете мнение къде и колко сребърника да приготвя !!!! Благодаря на всички които ще се отзоват предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих резервен ключ тук. Ключа ми излезе 130 лева. Като цяло съм доволен от хората. Предполагам и по-евтино може да се намери, но не съм търсил особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих резервен ключ тук. Ключа ми излезе 130 лева. Като цяло съм доволен от хората. Предполагам и по-евтино може да се намери, но не съм търсил особено.

 

Предполагам, че става въпрос за обучен ключ (сгъваем, с чип и капсула), който отключва колата през дистанционното и съответно може да пали с него.

Ако колегата иска ключ, с който ще може само да отключва, може и да стане в рамките на 40-60 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че става въпрос за обучен ключ (сгъваем, с чип и капсула), който отключва колата през дистанционното и съответно може да пали с него.

Ако колегата иска ключ, с който ще може само да отключва, може и да стане в рамките на 40-60 лева.

 

Да, за такъв става дума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам сгъваем ключ , нито такъв който да работи с алармата ... но като го пъхна в стартера компа да не дава инфо за проблем с имобилайзер !? Дали правилно се изразих ... дано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Влади от Люлин. Аз си изкарах сгъваем с всичките му екстри, но може да ти направи каквото поискаш - работи бързо и качествено. Намира се в ж.к. Люлин бл.785

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.