Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ел.инсталация за теглич на О1 2003 комби Как?


Avanzato86

Recommended Posts

Колеги здравейте,преди 2 месеца си сложих теглич,но беше без инсталацията,сега си поръчах един комплект(на снимките по долу ще го покажа),но въпросът ми е, има ли някъде оставени изводи или букси в купето за свързване на новата инсталация.На голфчето ми имаше на самите платки на споповете изводи за букси.Имам и парктроник,как трябва да стане така че когато бъде прикачено ремарке той да се изключва,

 

http://avanzato.snimka.bg/?album;aid=523506;pid=36810772

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има нещо оставено и предвидено за теглич заводски мисля, че трябва да се намира в задния ляв калник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За светлините на ремарке съм правил преди години на друга кола, като нямаше букса и заголвах жици, запояване и изолиране, като свързването правих по схема (евро стандарт) за да работи за всякакви ремаркета, не само на мойто (което също окабелявах).

 

Примерна схема:

 

2009-01-31_133118_trailer_wiring.gif

 

За парктроника, нищо не мога да кажа, освен, че ще писука като включваш задна, пък това със закачено ремарке, вероятно ще е рядко.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.