Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 3 комби 1.2 TSI 81 kW 6М - "Синьото бебе"


Recommended Posts

Знам я тази автомивка - ползвал съм я 3-4 пъти, нищо че е на 15 км. от нас :)

Гена тренирай - ей, на лъска сивата Фабия 1 и тя стана на синя 3 - ако видя, че продължаваш да се справяш добре ще ти докарам Сивия да го изтъркаш до СуперБ като на Борето :D

Пробвай с перманентен маркер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    9

  • mRt

    5

  • PRR

    4

  • legaltk

    4

Най-много писали в темата

Гена, да ти е честита симпатичната фабийка със страхотния син цвят! На много хубави места да те заведе и много дълги години да ти служи вярно (и ти на нея :) )

Само за едни хубави лети джанти 16-ки плаче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Генчо, нали последните седмици не следя много тук и не идвам по срещи, че почна сезона за ретро колите. И извинявай, че не си държах езика зад зъбите - казах ти нещо последния път, па ти да вземеш да ме послушаш... така и не можах да убедя жената за нова кола, ама при теб се получи. Сега само да не ме държиш отговорен, ако "бебето" понякога е непослушно :) Е, поне ще ти остава повече време за работата - няма вече лежане под колата, а и след това бебе да дойде реда и на друго - истинско... упс, ай дид ит агейн :o  

Със здраве да я караш и да нямаш много близки срещи с Еуратек освен за периодичното обслужване! В неделя съм при теб по шивашките въпроси и да я поливаме... :pepsi:

Редактирано от Krankenstein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.