Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 3 комби 1.2 TSI 81 kW 6М - "Синьото бебе"


Recommended Posts

Отдавна имах идея да изкарам и аз една кола от магазина и на края това е факт .

Всичко стана малко на шега ... случайно се загледах в промоциите на ЕураТек и отидох да се огледам за един Рапид Спейсбек , но се оказа , че и офертите за Фабия комби не са за изпускане. Споделих информацията , която ми дадоха от шоурума на Тотлебен с Иво (b3lq7a) и моментално се зае да ме разубеди , че офертата за червено комби 1.2 , 90 коня , 5 скорости и ниво едишън не е за мен и успя (след няколко часа разговори по телефона) , за което съм му много благодарен (и не само за това) . Изрови от складовете на ЕураТек единствените две комбита 110 коня и 6 скорости и на 01.04. като на шега сключих договора , а вчера седмица по-късно си получих "Синьото бебе" . Като цяло колата беше голяма изненада ... не бях я виждал преди да сключа договора и въобще не знаех какво да очаквам (единственото условие да я има на склад) , но се изненадах приятно първо от изключително приятното оформление на салона и двуцветното табло , а т.нар. спортни седалки , за които даже и не знаехме се оказаха изключително удобни (поне лявата) ... лепна ми като плесница на нос. Музиката дори и Swing мисля , че е изкъртваща нищо , че има колони само отпред ... аз лично за първи път се сблъсквам с толкова добър звук от фабрична музика , а в задните врати много лесно ще се появят говорители. За кожения ... волан какво да кажа по-приятен е за пипане .

На тестовите 100 км. Марто (mrt) се заигра със Swing -a и намери една полезна играчка - Green score , с която днес цял ден карам , успях да докарам 82 точки и резултата е - нова изненада на бензиностанцията 154 км. със 8 литра (без обезвъздушаване) , като натиснах бутона събра още два литра .

Готова да отлети

036804156-big.jpg?r=0

 

И хвана пътя

036804161-big.jpg?r=0

 

Веднага след първия пълен резервоар си взе и стикерчето

036804163-big.jpg?r=0

 

Една от екстрите - прожекторен фар (голям кеф е в тъмниците на София)

036804168-big.jpg?r=0

 

На заден план един от комисията по посрещането

036804166-big.jpg?r=0

 

Първия дъжд

036804213-big.jpg?r=0

 

Направих и един опит за оптично разкрасяване ... има и още нещо , което и трябва в салона , но за него като му дойде времето.

036804212-big.jpg?r=0

 

За нощната фотосесия май не знаят само тез , дето нямат фейсбук :D

036801446-big.jpg?r=0

 

Единственото разочарование май е , че вече ще трябва да почна да събирам гюдерии и авто козметика , а не гаечни ключове :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • The Best Forman

    9

  • mRt

    5

  • PRR

    4

  • legaltk

    4

Най-много писали в темата

И тук да ти го кажа .... ЧЕСТИТО !  :banger_2: 

Много безаварийни километри и много хубави моменти да имате заедно.

 

П.С. И разработвай по-бързо , че Калояново наближава  :jester:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена е-в-а-л-а! Много як цвят , добър двигател и яко изпълнение , нямам търпение да ме повозиш и да се отъркам в нея ! Честито, със здрав да я караш и да те радва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее браво Гена, честита ти придобивка!  Всичко най-добро и безаварийно! Щом е синя е много бърза, да знаеш :D
Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много много безаварийни километри и много кеф да ти носи, Гена!!! Честита да ти е!!! Живи и здрави и да изкараш още една-две от магазина, когато си решиш, че искаш!!!

 

Супер е!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Гена!

Със здраве да си я караш и безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със здраве и безаварийни още веднъж Гена! Много е красива отвън(цветът й има невероятни нюанси, според светлината), а отвътре има всичко необходимо, че и отгоре! Очарован съм от новата фабия, и като сглобка и материали е чудесна. Единстено на мен по би ми допаднало 1но цветното табло и салон, но това е лично предпочитание, което е без особенно значение. Много добър разход, предполагам не е била празна, все пак на половината от тия км се возих и аз и други хора и се разработва още. Ще падне с това каране по-натам :), но не вярвам да я караш леко. Как е със 6та, откри ли смисъла? Поздрави и с много кеф да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, и тук да се включа. Да ти е честита новата Фабианка. Много усмивки и безаварийни километри да имате заедно. И заека да ви пази :)

Цвета е супер готин както на снимките, така и на живо. Като я видях в Еуратек онзи ден, разбрах защо Белята те е дръпнал от червената. Возията й е супер, стегната, но не прекалено твърда. И седалките с тази странична опора са супер удобни. Жалко, че нямаме снимка как се събрахме всички в нея - малката Фабия се оказа голям автомобил. Сега остава едни джантурки да й сложиш и нещата ще си дойдат на мястото. Макар че и с тасовете не е зле.

 

За гаечните ключове си прав. Бягай до Сонакс в Дружба. Там имат готини препарати, скъпи, но добри микрофибърни кърпи и най-важното - имат много готина кърпа за стъкла. Не оставя следи и чисти перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е Гена, честито.  :eusa_clap: Много безаварийни и приятни километри да минеш с нея.  :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, хайде официално и от мен да ти е честита! Само усмивки и кеф да ти носи, сервиз, освен за смяна на масло, да не види! Дай някоя друга снимка и отвътре, таблото, волана, приборите, спортните седалки, ала-бала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, честито. Голям е кефа да седнеш в нова кола. Пък и колицата изглежда направо прекрасно! Много безаварийни километри с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Със здраве да си я караш! Не съм фен на синия цвят, но точно този може би е най-якия за Фабия 3, стой й супер. 6 скорости, 530 л. багажник, въобще супер е Фабията! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, честито и тук! Много безаварийни километри и много хубави дестинации да посетиш с Фабията! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, да ти честитя и тук - само прекрасни моменти и сладки дертове /като:тези джанти дали ще и отиват.../ със синьото бебе!!!

След Дедо, Баба и Кака, най-после и бебе :)

Много да те слуша и да те вози с кеф, до най-прекрасните и желани от теб места!

Най-хубавия цвят на Шкода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй жестоко !! Welcome to the blue combi club :)

 

Със здраве Гена и безаварийна ! Голяма свежарка, голямо кефче.

 

И направо вече със стикерите да ги дават от магазина :)

Редактирано от PUF-PAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за хубавите пожелания !

За джантите е ясно , даже вече са избрани , но няма да са за този сезон ;)

Павка , да си призная това може би щеше да е първата Шкода излязла със стикери , но на първи Април бях толкова  шаштисан , че забравих да си взема със себе си :sorry: , но за сметка на това е сигурно Шкодата изкарала най-малко километри без стикери :banger_2:

 

П.П. Снимките не са мое дело при толкова фотографи във форума аз просто не мога да се доредя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.