Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Застрахока ''Каско'' или опитват ли се да ме изклатят!


Xavi

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Нашият Марко направи една година и е време да подновиме каското. Обадих се в 'Алианц' и младежите ме сюрпризираха с премия, по-голяма отколкото платихме за нов автомобил. Нещо май са спали на широко отворен прозорец! Казах им го и те веднага измислиха някакви 5 процента отстъпка. Сега сумата е почти равна на миналогодишната...

Та, чудя се дали се гъбаркат с мен или всичо е в реда на нещата! Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, с оглед на това, че всички застраховки поскъпнаха през тази година, по-скоро е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало ли е инциденти с колата през тази една година ? Факт е ,че след всичките случки от 2014, голямата градушка и т.н насам , затрахователите се светнаха,че маса хора ще се застраховат все по-вече.А и самите те бая пари раздадоха.Провери какво ще ти кажат по другите застрахователни компания . Говоря за ДЗИ и СДИ. Иначе застрахователите , когато застраховат 1 автомобил , те го застраховат на база година на производство , изпълнение и вероятно още някоя друга тъпотия. Според мен те работят по точно изготвени таблици. Но винаги имат мегдан за пазарлък естесвено. Съмнява ме дилъра при когото си отишъл да се опитва да клати. Но казва ли ти някой ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Нашият Марко направи една година и е време да подновиме каското. Обадих се в 'Алианц' и младежите ме сюрпризираха с премия, по-голяма отколкото платихме за нов автомобил. Нещо май са спали на широко отворен прозорец! Казах им го и те веднага измислиха някакви 5 процента отстъпка. Сега сумата е почти равна на миналогодишната...

Та, чудя се дали се гъбаркат с мен или всичо е в реда на нещата! Идеи?

 

Звънни на ЕТ и поискай от тях оферта, на мен ми дават добри цени за Алианц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш каквито и да е заведени щети е нормално, аз след първата година в Алианц имах минимална промяна в премията, а 3тата дори я бяха завишили и с това ме отказаха. Провери другите какво предлагат, но имай предвид (лично мое мнение). че Алианц като цяло са с едно от най-добрите отношения към клиента и заведени щети рядко се се отказват отиваш регистрираш и ти я оправят после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Алианц като цяло са им малко високи премиите. В ДЗИ ми дадоха с почти 1% по-ниско за нов автомобил, но и старите ми бяха там застраховани на подобни премии. Проблеми никога не съм имал с тях, но аз винаги си ходя при моя човек, дори и да смени компанията, т.к. се застраховам при един и същи човек вече 7-8 години и като смени той компанията, сменям и аз ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За изминалата година щети няма. Споменаха 10% отстъпка от премията, но трябвало да я снимат (логиката липсва). Колата не е в България и няма как да стане.

Като гледам, ще трябва да се плаща. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш през някой застрахователен дилър, ако той може да сключи някаква комбинирана или комплексна застраховка може да ти свали доста цената. "Гражданската" в същата компания ли ти е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.