Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с електрониката на Октавия 1


kgrozdanov

Recommended Posts

Здравейте колеги някой може ли да ми даде телефонен номер или адрес на някой сервиз в София който може да ми погледне електрониката по колата,че вече пробвах 1-2 и нищо не свършиха

Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми работи климатроника (не може да се пусне) а нищо не е изгоряло миналата година ходих при някви майстори и чистиха накакво управление(платка) казаха че от там е проблема и ратотеше сега отново не реаботи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти хората от Елбатрон.

 

http://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?t=44549

 

За съжаление може да ти се наложи да почакаш малко, защото перманентно имат работа. Когато аз имах проблеми с климатика и ми се наложи да изясня какво точно се случва (на едно място ми взеха парите, а проблема си остана наличен) хората се погрижиха да ми обяснят на дълго и широко (и като на олигофрен :D) всичко по климатичната система на колата ми. Освен това, когато си оставиш колата на ремонт при тях, се обаждат и за най-малката подробност, за да те държат в течение и да ти дадат възможност ти да определяш какво точно да се случва с нея. Аз съм изключително доволен от подхода и професионализма им и това е сервиза в който за момента ремонтирам/обслужвам колата си. Работя с тях втора година и за момента са безпогрешни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.