Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за дневни светлини на фабия


RahzeL

Recommended Posts

Здравейте. Един приятел си направи на вектрата като запали автомобила да се включват късите светли директно с някакво фабрично реле. Мойта шкода дали има такива екстри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пичага, но може да се направи байпас... Което не препоръчвам не защото е трудно а защото може инсталацията да дефектира... или по-лошо, имаш ли много добър пожарогасител и застраховка живот... Надявам се разбра главната концепция... вместо това се купува модул (около 22лв. кит/комплект) които се монтира зад ключ-релето на контролера на осветлението и си ти шерифа... което е още по-просто понеже върви с книжка с пълно Apendix описание и свойства както и пълни указания за инсталация на устройството... Което мен ми е по-любопитно какво е решението ти за дневни светлини... Защото на мен за сега ми е къси ксенон светлини и меко казано е си е б*** и дневните светлини бухаха... ма пък това ми товари... Тааа сподели предложение/решение по възможност да е дидо нещо LED/CCFL/някви ми ти такива ми ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има фабрично реле - комплект. Разрови из старите теми за Октавия 1 и Фабия 1. Доколкото си спомням можеше и само с мост на ключа. Пиновете ги има заради други пазари, където с паленето трябва да се кара с включени светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.