Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Напречни греди....О1, О2..?


mravcho

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да попитам, дали напречните греди за О1 хеч стават за О2 фейс?

Ето примерен линк..

http://store.emk-33.com/product/1272848/bagazhnik-naprechni-gredi-skoda-octavia-1996-rb400.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали може някой да даде парт номер, за да знам какво да търся.. Или поне да ме насочите куде да търся такива оригинални аксесоари? Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой има ли идея, дали от Голф 5 ще станат гредите? Понеже знам, че Шкода-та е правена на неговата база...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колите са доста еднакви, но точно покривите им не са. Според мен няма да станат.

защо търсиш точно оригинални, те не са най-доброто, а са на дебели цени. Примерно за комби thule имат модел, който е по-безшумен от оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро търся нещо на по-нормална цена, мислех за втора употреба...  Определено за греди 300 лева няма да дам..

Аз имам от комбито останали греди за кола с рейлинг. Най-много да си направя някакви самоделни планки с тръби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно те разбирам ☺ да беше за комби, за 60 кинта взимаш прилични чисто нови, но за седан нямам идея.

В продавалниика има едни май HAKR за 150 лв. Не са лоши като марка но не зная като нови по колко са. Но нещо около 120 ми се струва разумно а това е разумен коментар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.