Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабианка 1.2 tsi


Recommended Posts

Здравейте колеги !

От 10 дена съм горд собственик на Skoda Fabia 1.2 tsi 90hp , за сега 850км безаварийно каране .
Съжалявам че не съм с българска регистрация но работя в чужбина .
Първоначално идеята ми беше да си закупя втора употреба кола , но ми щукна да ида в автосалоните и да проверя как стоят цените там .. Влюбих се (в момиче не съм се влюбвал толкова много ) от пръв поглед щом влязох в Магазин Шкода , казах си това ще е колата . Всичко се случи доста бързо , поръчах си я , дойде за 10 дена от фабриката и ето на ... карам си я щастлив и горд .   :)

Ето малко снимки :



qc9vs8R.jpg
niwoKXA.jpg
oVrMYBe.jpgdxULPXl.jpgOQgw3F3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо бонбонка...и евала на автора за споделените емоции! Кой е казал, че мъжете не сме емоционални :))

 

Добре дошъл, да ти е честита и безаварийна, много свежо изглежда. Сребърната пластмаса на таблото го разчупва мно яко. Само хубави пътища да види колицата.

 

Снимката с кучето ми харесва много, тази с кофата - не чак толкова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балгодаря ви много колеги , за искренните пожелания .

Много безаварийни на всички пожелавам. :)

 

(Да колата е закупена от Испания , в момента живея там)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и честита придобивка, аз от моята съм доволен вероятно и ти ще си доволен, споделям чувствата ти и наистина това е една прекрасна кола

Аз също исках такова синьо но жената ... писано е в по горните мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.