Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Синята Нинджа


kauris

Recommended Posts

Да се похваля и аз, вече близо 15 дни се радвам на SKODA FABIA III 1.2 TSI, 110 к.с., 7DSG, STYLE с добавен панорамен покрив. Единсветно ме е яд, че реших да спестя пари от цвета, но здраве да е. И така ето малко сними от 'Синята Нинджа':

 

036767415.jpg?r=0

 

036767416.jpg?r=0

 

036767417.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм нова Фабийка, честито и със здраве !! Що бе, какво му е на цвета, много стилно си седи :))

 

Дай малко снимчета на интериора и DSG-то, изтупкай да видим и панорамния покрив...какви са тия свенливи снимки !? :)

 

Да ти е безаварийна !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много и безаварийни километри!

Не се ядосвай за боята - всеки цвят е красив, стига да е син :)

 

П.С.Пожелавам ти, Синята нинджа никога да не влиза във "фул контакт" с други такива нинджи, без значение за цвета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Уцелил си двигателя и скоростната кутия, доволен ще останеш :)

А за цвета винаги можеш да я разкрасиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Много безаварийни км, за ежедневна кола цвета е супер :plate_skoda: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Честито и от мен колега за синята нинджа! Много си и е хубав цвета, не му се ядосвай. Пожелавам ти много безаварийни километри, голям кеф с нея, и никакъв фул контакт с идиотите по пътя. Някои колеги вече знаят, но да си се похваля и аз предварително: поръчах си обаче в другия любим ми цвят след синьото едно червено бижу Фабия Монте Карло, със същия TSI 1.2, 110 к.с. бензинов двигател, но предпочетох, а и така съм свикнал с ръчна 6 степена скоростна кутия. И докато минат 90-те работни дни по договор за доставка ще трябва да чакам за моята? Какви са ти впечатленията за твоята нинджа за месецети до сега от както я имаш?

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууу много е хубава :) със здраве да си я караш!

 

и аз съм решил следващата ми кола да е точно такава фабия 1.2 тси 110, но ще е като станат на по 6-7 години :)

 

пък и хубав номер са ти дали :)

Редактирано от danny
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууу много е хубава :) със здраве да си я караш!

 

и аз съм решил следващата ми кола да е точно такава фабия 1.2 тси 110, но ще е като станат на по 6-7 години :)

 

пък и хубав номер са ти дали :)

 

Дадено! Ще я имаш моята Фабия Монте Карло след 5-6 години, тя е със същият двигател като този за който говориш.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Колеги, някой може ли да ми постне снимки на панорамният покрив отвътре? "Завесите" къде се прибират? Става въпрос за комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми постне снимки на панорамният покрив отвътре? "Завесите" къде се прибират? Става въпрос за комби.

 

Аз съм с такъв покрив при моето Монте Карло, и предполагам че питаш за щорите под покрива, които се дърпат? Ако правилно съм те разбрал, то отговора ми е следният: щорите са две и се дърпат чрез вдлъбнатини, отляти като дръжки на щорите от двата края на покрива. Двете щори се вдижат по метални релси, монтирани надлъжно над вратите на колата. А по средата на покрива, на металните релси са монтирани нещо като метални стопери в жлебовете на които се събират плътно допрени двете щори. Като намеря малко свободно време ще кача ревю на моята Фабия с това ниво на оборудване, включващо есктериорни и интериорни снимки на автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно за това питам. А при отворено положение тези "щори" къде са? И каква част от покрива е стъкло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно за това питам. А при отворено положение тези "щори" къде са? И каква част от покрива е стъкло?

https://youtu.be/L4pqSLekJfs гледаш на 2:50 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно за това питам. А при отворено положение тези "щори" къде са? И каква част от покрива е стъкло?

 

98% от покрива ти е стъкло, при отворено положение тези щори са скрити под останалите 2 %

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.