Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оригинален USB интерфейс Octavia


Recommended Posts

Купих го и го бях монтирал на предишната ми Октавия - 2010 г. с радио Swing. Включва се директно в колата, радиото си го разпознава и си чете всичко. Интегрира се напълно с оригиналното обурудване - управлението от радиото и волана, имена на песните и смяна на папки и песни.

Цена: 180 лв. Телефон за връзка: 0877 674220, намира се в София.

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Новият PSYHO-мобил е гордия собственик на придобивката...... не можа да оцелее и тази кола без разглобяване :) Но пък адаш, за 45 минути всичко си беше по местото :)

ПС: Благодарности на Жоро - продавача за търпението. Много лоялен и точен е човека. Има и джантета дето им се чуда, ама ако някой колега ме изпревари няма да загуби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.