Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обща поръчка(априлска) от SuperSkoda.com 07.04.2016 !!


Recommended Posts

Щом днес е в Унгария, би трябвало в петък да влезе в България в офис на Интерлогистика - Варна и в събота да е в София за разнос. Ако влезе във Варна с по-късен час, разноса ще остане за понеделник. Поне такъв е моят опит с GLS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Speedster

    16

  • Stucata

    15

  • NightWalkeR

    13

  • Mishelle

    6

Най-много писали в темата

Ха странно , оказа се че двете пратки пътуват отделно и аз хубаво си следя първата (която днес беше в Румъния), но втората вече пристигна ;) Според това което успях да разгледам хората на които съм им пристигнали нещата са :
Vvarbanov / v13 / Dibo66 / Аxel / Parkinson  / Nikolas_N / Sandeto / blazarov / Mishelle / vesko_bs 

На хората извън София, които са им пристигнали нещата ще се постарая утре да им ги изпратя. С останалите трябва да се уговаряме нещо.  

219.jpg

....Някой даже успя да се вреди в бързината :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За колегите от София предполагам лично предаване/разплащане ще е по-лесно. През деня 8:30-18 може да си вземете нещата от офиса в Лозенец/до ВИАС-УАСГ , вечер след 18ч съм в Дружба.
за тези извън София, Еконт ми е най-удобен , но ако имате предпочитания за други доставчици само споделете. Ще се разберем на лично или по телефона ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна и втората част . За хората извън София съм пратил нещата, казаха че утре трябва да са по офисите ;) 
 
Ето и списъка , но още не съм имал време да отворя кашона. 

73.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си взех нещата от Петко. Благодаря за организацията по тази обща поръчка. Колкото и лесно да изглежда отстрани, това си е ангажимент и отделяне от лично и служебно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех пакетчето. Искам и тук да му благодаря за перфектната организация! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си взех стелките от Еконт. Всичко е точно и още веднъж благодаря за услугата и споделеното доверие. :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех нещата.Благодаря още един път на Петко за перфектната организация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Благодаря, радвам се че всичко мина пак гладко. Останаха 1-2ма само да си вземат нещата, но те си предупредиха. Отново нямам и никакви оплаквания към СуперШкода, изпратиха всичко бързо и точно. След като всичко е наред мисля все пак да се пробвам да въпросирам Супершкода за някаква отстъпка (въпреки че малко се съмнявам да е толкова лесно), но нищо не пречи да опитаме :D. Ако пък случайно се излъжат да ни дадат някаква отстъпка и аз не мога да организирам следваща поръчки ще предоставя акаунта на желаещите!   
Има обаче нещо, което искам да споделя: 
Благодарение на голямата поръчка, към маската на Stucata дойде  подарък - вежди за Супърб 2 (magic black) , снимки накрая на поста.  Който иска да види как стоят  ЦЪК тук. Той ги отказа а и аз го подкрепям, че биха стояли по-добре на черна кола (въпреки че са в Цвета на огледалата и Маската му). Каза да реша аз какво да правя и моето решение е такова :
За хората участвали в поръчката веждите са безплатни - защото всички сме допринесли за този подарък. Ако ги искате или някой ваш познат ги иска само пишете/звъннете да се разберем как да ги получите.   
За останалите ще я пусна на символична цена в секцията продава. 

42.jpg

 

43.jpg

 

45.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Мисля, че аз се вредих пръв :)

Искам и аз да благодаря на Петко за отделеното време по реализирането на поръчката ... :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е поне се пробвах , не беше много бърз отговора им, но поне отговориха ;)
 

Kopacek Import <info@superskoda.com>


Hello,

we are sorry, but we haven't got any discount cupons and we cannot offer you any discount Petko.

We are glad that you are contented with our service and products, but these orders about 300-400eur, we send many times a week.

You have shipping costs free for orders over 300eur. Have a nice weekend and salut in Bulgaria.

Best regards
Petr

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Dear customers,

please note, that from now, all orders will be with additional 20% DISCOUNT.

Discount will be deducted in the end of the check-out process.

Discount is valid from Friday 20.5. till monday 23.5.

 

Best Regards

 

...За хора които не са абонирани за бюлетина или са мислили скоро да поръчват нещо по-скъпо - Петък, Събота , Неделя и Понеделник ще има 20% отстъпка. Аз няма да имам възможност да организирам поръчка, ако някой ще поръчва може да се включа с нещо малко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Колеги, хайде да направим една нова обща поръчка от сайта?

 

Аз ще се включа, ако и други желаещи.

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.