Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на задни плафони


stoian1929

Recommended Posts

Здравейте колеги , 

 

Някои може ли да ми обясни как точно се свалят задните плафони на тавана на фабия 2006г.

 

Пробвах от дясно(от към багажника) леко го бутам на ляво(към предницата на колата) и след това да го издърпам от дясният му край , но греда :)

 

Благодаря Ви 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за бързият отговор , но :fool:  ( не мога нещо да си го представя или да си го преведа кат хората) .

По точно  the catch -arrow- with cross-head screwdriver .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кръстата отверка трябва да натиснеш това "щифтче" вътре. Подпъхваш под плафончето и натискаш. Така го разбрах аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак много благодаря , вечерта ще пробвам ( макар че пробвах с права отвертка преди да задам въпроса точно отдолу под плафончето ) . Дано да стане с кръстата де да го натисне по-добре туй щифтче :dash:  (и дано да съм на правилното щифтче). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте колеги,

 

Намерих едно клипче ,което доста ми помогна да си сваля най-накрая задните плафони :doubleup:  

 

Благодаря за помощта на колегите.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.