Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Перката се включва "сама" , дори при угасен двигател?


snaiperisto

Recommended Posts

Колата е Фабия 1.2 12 клапана , 2006г , с една голяма перка (390мм-търся такава) , претърпя удар с крава , отпред в ляво. Беше смачкана доста , точно около акумулатора.

Оправих я , но сега перката сработва без причина понякога , само на бързи обороти , на студен двигател , даже и на загасен. Случва се да е работила през нощем и сутрин няма ток в акумулатора. Случи ми се и да заработи , след като дадох контакт само , без да е палена много часове.

 

 Четох , че някакъв модул я управлява и било възможно да се е намокрил , но къде се намира ?

 

 Дайте съвети ?

 

 

 Мислех още една тема да пусна , но ще питам тук за сега  - трудно пали сутрин , след дълъг престой. Някак , все едно не и достига гориво , а това също стана , след удара с кравата , но може и да е съвпадение?

Редактирано от snaiperisto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, здравей, едно глупаво въпросче ще питам за трудното палене... Горивния филтър сменял ли си, скоро ли и второто тъпо въпросче, което е бонус  при първи коментар (giggle) Дали пък проблема да не е в слабо пусково захранване което пък може да е свързано с другия ел. проблем с перката... Мисълта ми е данеби да е насмела инсталациято някъде Ма къде я намери тая крава бе машино... Ще ми стане все на крава и бифтециу какво прави на пътя а не си пасе на поляната, като всички останали крави... Уууу лоша крава, долна крава... 100% е на някой депутат... И сега се сетих, че има защита от лошо стартово напрежение... Ще ме прощаваш за тъпите въпроси ама аз съм си малко блонди съм си, та ми е простено по природа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.