Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Easymount - универсална стойка за телефон ?


Recommended Posts

...Здравейте , исках да питам някой интересувал ли се е или даже по-добрия вариант дали е виждал/купувал такава стойка ? Понеже с колега сме с различни коли и се ровихме за универсални стойки, който обаче да не се закрепват за стъклото и да не се пробива нищо по таблото. Та попаднахме на тази , която явно става за доста коли, изглежда доста семпло и няма ограничение в размера и вида на телефона. Сайта на производителя е  ТОВА , но поради неясни за мен причини е по евтино да се поръчва от  Амазон , цената е еднаква в Англия и в Германия ~40лв. 
Приемам съвети, препоръки и всякакви мнения по въпроса. 

 

Ето и 2 филмчета как се монтира . Наистина изглежда Easymount  ;)

 



 

А така го дават от сайта да изглежда монтирано на Октавия 2 : 
Skoda%20Octavia%20(04%E2%80%9312)%20.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Точно комбинацията от вида и цената ме спират да съм го поръчал вече. Но пък е доста семпло, функционално и унифицирано. Тай като колата се ползва често и от мен и от жената е предимство, че стойката става за всички видове телефони.  И да смениш телефона след време стойката си остава актуална. Бързане няма, ако го поръчам ще споделя мнение и снимки ;)

 

Иначе тествах както за показали с карта и май може да се монтира само там където са червените стрелки, а там където е зелената е прекалено плътно :nea:  Не знам как са го "набутали" на тяхната Октавия 2
 

250.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно ще е там наистина. Има риск да й развалиш вида на конзолата.

А за стойката. Можеха метала да го облекат поне в черна пластмаса и да не седи все едно е правено в час по трудово и е недовършено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

на червените стрелки няма да стане

точно където е зелена стрелка се монтира, там е меко и може да влезе

ако те притеснява нещо има лаисни с отвор за фабрична стойка, която стои точно там

 

примерно 

ca60004rs3.jpg

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Мерси и аз мисля първо да пробвам там където е зелената стрелка, най-малко там препоръчват от сайта производител :P. Вече сме поръчали по една за О2 и О3, в Англия излязоха 1 идея по-евтини (по време на поръчката в Германия бяха 22евро). Мисля, че ще преживея вида ако функционалността е тази която мисля - поставяне и сваляне на телефона с 1 ръка, една стойка за всеки телефон в семейството, поставя се на удобно място (не харесвам стойки на стъкло), кабела за зареждане не минава през цялата кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Поръчахме 2 за това доставката до Англия беше безплатна , след което до тук с  GGBG . Та по този начин се върза по 37лв на човек. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

...Прилично бързо пристигнаха, като за през посредник. За сега монтирахме само това на О3-ката , за моята ще е другата седмица. Колегата е много доволен, магнита държи доста здраво, много удобно като позиция - телефона стои готино , като във въздуха и опредено твърдя че функционалността неутрализира вида - поне за черна тапицерия стои добре ;)
ето и малко снимки както пристигна в опаковката и след монтажа : 
264.jpg 265.jpg

 

266.jpg 268.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

...Обещах да пиша като монтирам стойката на моята кола ама много празници много нещо. Та все пак я монтирах на червените стрелки (между радиото и лайсната) от втория пост. Там ъгъла на телефона към шофьора е доста по-добър (даже перфектен) от колкото ако се сложи на зелената стрелка, а и имам чувството, че стои една идея по-стабилно. Жена ми е много доволна, защото е със S-View (flip) калъф и това е първата стойка която става за въпросния калъф. За сега нямам оплаквания - в града няма мърдане, за 160км до Асеновград имам чувството че се "смъкна" с 1-2мм, но нямаше падане. Единствената забележка е от колегата с О3-ката - като се нагрее повече колата от слънцето, явно малко се отпуска материала на таблото, казва че се усеща леко разхлабване на стойката (също няма падане , а той кара доста). 
Това е от мен , аз лично съм доволен. 
 

225.jpg

 

226.jpg

 

227.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.