Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прекъсване на Фелиция


krsgogo

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем в движение като задържа газта в определено положение и прекъсва еди два пъти. Няма значение на какви обороти е. Сменени са свещи бобинен блок и всички датчици. На диагностика показва само ланда сонда но това е от газта. Прави го на бензин и на газ. Забравих да кажа че е 1.3MPI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си писал, но за всеки случaй - дaтчикa за обороти смени ли го?Питaм,зaщото понякогa еку не го хвaщa,но проблемa е от него.Говоря от опит.

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несъм го сменял само го извадих и почистих макар че беше чист. Искаш да кажеш че на моменти губи сигнала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така - датчика не е от тип Хол,а индукционен.ЕКУ записва грешка ако има прекъсване или друг ел.проблем по веригата или в самия датчик.Но не и ако не подава сигнал.Пресен случай с Фелиция 1.3мпи 2000г. на колега от Пазарджик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси ще пробвам с датчика от другата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление не е от него други идей. Между другото на двигателя отзат има един датчик за каво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Щом прекъсва само на определено положение на педала, без значение от оборотите, защо не пробваш да откачих стъпковото моторче? Другото е да имаш спукана свещ като мен, ама при мен прекъсваше само в ниски обороти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С друг дросел пробвах нови свещи и пак прекъсва направо ме е побъркала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги да не отварям нова тема даите идеи за кабел за диагностика за фелицията че гледам различни варианти. VAG 409 самоче иска ХР. Някой който да работи със 7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Инсталирай XP-то на виртуална машина (например VMware)и там сложи ВАГком-а. Аз съм по тази схема и си работи без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ще го пробвам.А прекъсването излезе от глупавия имулатор.Като е в движение и тръска губи захранването.Смених го и се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е допълнително слаган с газовата уредба.Изключва дюзите на бензина когато колата е на газ, и подава напрежение към газовите клапани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.