Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мнение за конкретна обява


Noah001

Recommended Posts

Здравейте! След няколко годишно прекъсване май ми дойде времето (и акъла :) ) да се върна към Шкода.

Предишната беше Октавия 2 Елеганс 2,0 TDI 140 к.с. Бях много доволен от нея и най-вече от мотора, та затова сега търся нещо с подобен мотор, но от по-високия клас. 

Спрял съм се на ето този Супърб 2 2,0 TDI 170 к.с. 4х4:

 http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11453231288076749

Човекът е писал, че е на 82000 километра, купен и обслужван от ЕТ. 

Почетох темите във форума и разбрах, че този двигател е много одобряван и общо взето няма проблеми. Видях и коментарите относно кожения салон- аз също съм леко резервиран, тъй като досега не съм карал кола с такъв салон, но не мисля че ще ми е решаващо ако всичко останало е о.к.

Искаше ми се да е с DSG кутия, но не намерих такава на прилични километри и приемлива цена.

Моля, дайте някакви мнения за конкретната кола и тази комбинация като цяло.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее, утепАла се е. А и снимките са на НИМ, това ако не е съдба..:)

 

Лепваш едни джанти и заспива, влюбих се направо! Жалко за DSG-то, но колицата изглежда страхотно и така. Не съжалявай.

 

Не 80хил.км. Бих сменил едно масло на халдекса, ако не е направено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

Имам абсолютно същата, с малко повече екстри от тази.

 

Ако искаш остави един телефон на лично и може да се чуем.

Нямам никакво време за съжаление, дори пиша от телефона.

 

Като цяло колата е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги, благодаря за мненията! Междувременно се случиха две неща. Първо- аз съвсем се навих, че точно това е моята кола. Второ- конкретният екземпляр е продаден. Обаче се оказа, че има още 2 бройки- 100% близнаци на тази от обявата. И се надявам съвсем скоро да се сдобия с един от тях.

Редактирано от Noah001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и още едно питане- между посочената по-горе кола и следната: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11456833624324971

кое бихте избрали?

Разликата основно е в това, че първата е 170 к.с. и 4х4, но ръчни скорости. Втората е DSG, но за сметка на това с по-слабия мотор и само предно предаване. Разликата в салона не ме бърка толкова. Дори бих предпочел текстила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% първата - повече коне и 4х4.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих казал: тази която е в по-добро състояние на живо. В единият случай ще обслужваш халдекс, в другият DSG. Първата е с повече екстри, втората на малко кимометри. Сядаш в двете, правиш по едно кръгче и която те грабне повече. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140 коня са крайно недостатълни за Супърба, те и 170 не стигат :D

То това лесно се лекува, стига колата да не е в гаранция. Ти поне го знаеш от първа ръка.

Иначе само по обявата трудно се избира, а и всеки даващ съвет е с различни предпочитания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! Вече окончателно клоня към 170 к.с., 4х4, макар и с ръчна кутия. Чакам човекът да се обади- приключва и лизинга и се виждаме да гледам колата "на живо" към средата на април. Ще се похваля непременно след сделката :-) Специални благодарности на Войслав, който ми даде изключително изчерпателна информация за тази кола. На практика май ще е негова "вината" да си купя такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колеги! Вече окончателно клоня към 170 к.с., 4х4, макар и с ръчна кутия. Чакам човекът да се обади- приключва и лизинга и се виждаме да гледам колата "на живо" към средата на април. Ще се похваля непременно след сделката :-) Специални благодарности на Войслав, който ми даде изключително изчерпателна информация за тази кола. На практика май ще е негова "вината" да си купя такава.

 

Краси, важното е да те грабне и да бъде твоя автомобил :)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде...дано :) Ще чакаме нов параход-всъдеход да се похвалиш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, най-искрено ви благодаря за мненията и безценната информация! Купих си вчера кола. Но не е Супърб и дори не е Шкода. Общо взето споделям мнението на Воислав за това, че една кола трябва "да те грабне". И така си купих Нисан Кашкай +2. Каляската е 4х4, 2.0 дизел 150 коня, автомат с всевъзможни екстри и е на малко километри с нов двигател, поддържана в официален представител. Хареса ми и за 15 минути я взех :-)

Благодаря ви още веднъж! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много ме радват такива покупки - моите коли досега са все така купувани :) Успех с нисанчето, не е никак лоша машинка! Честита и много да те слуша!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчед ми искаше 02 4х4 преди 4-5год и накрая взе кашкай нормалния 2.0 бензин. Освен да се е оплакал от разхода, друго не съм чул. Той и с тази кола взе книжка, не е критерии за друго освен за това, че не му е давала ядове. Купи я 2ра ръка, пак от 1ви собственик на около 100х км. Сега е на 200х. Честито и безавариини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.