Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключ за октавия 1


Mr_Dexter

Recommended Posts

Много се извинявам че пускам нова тема.

Искам да попитам за ключовете на октавия 1u5.

Въпросат ми е следния....

Може ли на октавията да се замени оригиналния ключ с такъв като на пасатите.

По специално се интересувам от згъваем ключ с два бутона. Моите стари ключове са обикновени с дистанционно на 434mhz - http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxMjAw/z/sAIAAOSwT4lWTb-U/$_1.JPG

Искам да го заменъ с такъв тип ключ - http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1GMfAHVXXXXbtXXXXq6xXFXXXF/20-PCS-LOT-for-VW-Volkswagen-font-b-Seat-b-font-Passat-Polo-Skoda-Octavia-New.jpg

 

Извинете ме за безпокойството

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за бързите отговори.

Става на дума за ключ с два бутона.

Утре вечер ще я закача и ще погледна за конфорт модула (малко опътване ако може кое точно да гледам) 

Още веднъж благодаря за съдействието от ваша страна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ccm: 1j0 959 799 AH

 

Flipkey: 1J0 959 753 AG

Flipkey: 1J0 959 753 N

 

А сега имам питане кой от тези два ключа ще стане на въпросния кофорт модул който съм посочил по горе.

Ами ако никой от тях не става ..... каква правим. :)

Някой ако може да ми каже ще съм му много благодарен, запали ми се главата с тези ключове.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.