Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Карти за безплатна пътна помощ


itarpanov

Recommended Posts

Здравейте.

Пиша от името на Съюза на българските автомобилисти. 

Искам да Ви представя нашите карти за безплатна пътна помощ в България и Европа. Повече информация ще намерите на нашия сайт тук.

Ако няколко души от Вас решат да закупят карти едновременно, можем да направим отстъпка за всяка следваща.


Оставам на разположение за допълнителни въпроси и коментари.


Поздрави
Ивайло Търпанов
УС-СБА
Отдел "Маркетинг и продажби"
тел. 089 555 8867
itarpanov@uab.org 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако направите добро предложение за цена на клуба(и нашите съществуващи карти на ШКБ) да покриват и безплатна пътна помощ към СБА ще е добре. Аз лично бих доплатил за тази услуга. Поздрави - Mishelle е човека с когото може да обсъдите условията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Ивчо.

 

Чух се с човека. Условията им са добри. В понеделник имам среща с него. До седмица би трябвало партньорството ни и картите да са факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно Юли, попитай и за опциите за пътна помощ за ЕС. Има ли класове на покритие, какво би струвало и това... Наскоро си говорихме за Алианц асистанс - цената обаче му е дебела и не е оправдано. Ще сляда темата с интерес, благодаря ти, че се занимаваш с всяка интересна и полезна идея от името на ШКБ! Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се не види. Вчера дадох 50лв за преглед. А миналата седмица разпитвах приятели за подобна карта :) Много е хубаво да има такива услуги. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да изчакаме Юли да се види с човека и да видим какво ще предложи, иначе и аз съм ЗА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме карти, които покриват пътна помощ и в цяла Европа. Може да разгледате условията на сайта ни.

Идеята на коментара ми беше да се възползваме членовете на клуба(регистрацията във форума не те прави член на ШКБ) и като група да ползваме преференциалните ви условия, за това няма да ги гледам в сайта! Моля поговорете с Юли и му предложете както за БГ, така и за ЕС. След което вероятно той ще се допита до мнението и желанията на членовете и ще решим заедно кои условия ще са най-подходящи за нашия клуб. Благодаря. Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, чакаме информация от Юли.

Лично аз съм заинтригуван, особено след като прочетох инфото в сайта на СБА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека видиме офертата им но и трябва да се внимава....винаги трябва да се има нещо на ум.

Имам реални примери но нека си ги остава за мен си на този етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте да мине vw феста, на който сме участници. Имам среща с господина в началото на седмицата. Ще пиша след това пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.