Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Octavia 3


VENKO 73

Recommended Posts

Здравейте и от мен,


 


 С гордост си направих и аз регистрация във ФОРУМА защото много скоро ще стана  и аз притежател на  новата Октавия. Договора го сключих на 22.01.16г.  и трябваше да чакам до 21 седмица или по точно към края на м. май. За мое голяма изненада, колата са е произвели през 11 седмица и вече е в София. Закупих О3  Амбишън 1,2 tsi / 81 kw / 110 к.с. 7DSG. Достта информация прочетох тук. Дали е правилен или не, избора вече е направен и най-вече се надявам се и да е сполучлив!!!  Поздрави към всички  и  Ви желая дълги и  безаварийни километри.


 


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. и само безаварийни километри. Надяваме се  след като е вземеш и имаш време да споделиш първи впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много безаварийни километри и хубави моменти. :tongue_1:

 

Редактирано от Yavor Simov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Честито! Много безаварийни километри и хубави моменти. :tongue_1:

 

 

Редактирано от Yavor Simov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте и от мен,

 

 С гордост си направих и аз регистрация във ФОРУМА защото много скоро ще стана  и аз притежател на  новата Октавия. Договора го сключих на 22.01.16г.  и трябваше да чакам до 21 седмица или по точно към края на м. май. За мое голяма изненада, колата са е произвели през 11 седмица и вече е в София. Закупих О3  Амбишън 1,2 tsi / 81 kw / 110 к.с. 7DSG. Достта информация прочетох тук. Дали е правилен или не, избора вече е направен и най-вече се надявам се и да е сполучлив!!!  Поздрави към всички  и  Ви желая дълги и  безаварийни километри.

 

 

Честито колега и Добре дошъл в клуба ! :) Да те радва , да ти служи вярно и да изминеш много безаварийни километри с новата придобивка .

 

Чакаме и снимки като я вземеш  :fiu:   :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.