Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пробег на Октавия1 1.9 TDI 90кс


joressi

Recommended Posts

Здравейте Колеги.

Имам Октавия 1 1.9 TDI 90кс 2005 г. и вече стана на 205000 км. Обмисляме да предприемем пътуване до Венеция това лято , но ме притесняват вече пробега.

Някой да знае колко издържат тези автомобили при нормално обслужване и дали да рискувам ?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Няма за какво да се притесняваш в случай, че си гледаш и поддържаш автомобила. Този двигател е един от най-сполучливите - моята подмина 400к.км и нямам забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги.

Имам Октавия 1 1.9 TDI 90кс 2005 г. и вече стана на 205000 км. Обмисляме да предприемем пътуване до Венеция това лято , но ме притесняват вече пробега.

Някой да знае колко издържат тези автомобили при нормално обслужване и дали да рискувам ?

Благодаря

 

Здравей колега , 

 

Ми че тя на 205хил , тъкмо се е разработила ...  :tongue_1:  Шегата настрана , този двигател наистина е един от най-коравите , така че не би трябвало да имаш никакви притеснения. Моята е на 265хил и тръгвам спокойно с нея навсякъде. Естествено е хубаво преди подобно пътуване на мине през доверен сервиз за един профилактичен преглед. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги.

Имам Октавия 1 1.9 TDI 90кс 2005 г. и вече стана на 205000 км. Обмисляме да предприемем пътуване до Венеция това лято , но ме притесняват вече пробега.

Някой да знае колко издържат тези автомобили при нормално обслужване и дали да рискувам ?

Благодаря

 

Здрасти,

 

Това скоро ще дойде в България на цена около 7000лв, след като бъде пригодено за Българския пазар /както искаш го разбирай - един познат ще я внася/:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=223053579&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&minPowerAsArray=66&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=66&maxPowerAsArray=KW&minMileage=150000&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&pageNumber=1#

 

Както забелязваш тук километрите са: 455,000 km - няма проблеми колата, просто визуално е зле - но скоро ще дойде в мобиле.бг и ще бъде с надписи "КАТО НОВА, УНИКАТ, НОВ ВНОС, КАЧВАШ СЕ И КАРАШ" и т.н... Слагам бас, че ще стане на около 156 651 километра /не ми е казвал, че ще ги връща километрите, но на този пробег в България си е непродаваем паметник/.

 

Карай си колата - нищо й няма.

 

Поздрави

 

ПП: Има и на повече километри:

2001-ва година на 538,000 km:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=222730567&scopeId=C&export=NO_EXPORT&isSearchRequest=true&minPowerAsArray=66&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=66&maxPowerAsArray=KW&minMileage=450000&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&pageNumber=1

 

И едно такси: 2010-та на 536,000 km:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=222502945&scopeId=C&export=NO_EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&minMileage=450000&minPowerAsArray=66&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=96&maxPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=22900&makeModelVariant1.modelId=10&pageNumber=1

 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро ми казаха, че моята о1чка 1.9тди 90кс АГР мотор, която е и първата октавия в БГ, закупена април 97ма от ЕТ и продадох на 170х км през 2005та е счупила мотор на 700х км... Взели са 2ра ръка и пак е в движение.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

http://www.nettiauto.com/skoda/octavia?yfrom=2005

Вижте какво става тука.На тези години това са нормалните километри в чужбина.Километри под 200 000 каквито са всичките в България е нереално и невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горивото им без пари, заплатите им заплати, няма ги българските дамбази-нормално е.... Дай Боже всеки му.

Редактирано от venll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.nettiauto.com/skoda/octavia?yfrom=2005

Вижте какво става тука.На тези години това са нормалните километри в чужбина.Километри под 200 000 каквито са всичките в България е нереално и невъзможно.

На мен така ли ми се струва или цените им са доста под тези в България?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.