Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 20.03.2016 - Отново "лудница" ... :)


mRt

Recommended Posts

Днес за пореден път направихме много "силна" и достаааааа посетена среща ! Страхотно време , много Шкоди , много усмивки , готино лафче , базици .... абе всичко на ниво .

 

Направо пускам 2 клипчета .... :jester:

 

 

 

И естествено малко снимки ....

 

036733758-big.jpg?r=0

 

036733765-big.jpg?r=0

 

036733746-big.jpg?r=0

 

Имаше много сериозно присъствие и на другите VAG ... (за там не ми остана много време да снимам , а имаше какво да се види. Ако някой е успял и на тях да направи снимки , да пуска )

 

036733751-big.jpg?r=0

 

Имахме и гости от Враца . Благодарности на Митко (macheto) , че дойде да се видим.

036733704-big.jpg?r=0

 

036733723-big.jpg?r=0

 

нЕкво Психо си стърчи тихичко ... :crazy:

 

036733703-big.jpg?r=0

 

Разбира се и премиера имаше .... Добре дошъл на колегата yaniyakov , Страхотна е Октавийката ...

036733694-big.jpg?r=0

 

И както "си пише у книгите" ....

 

036733791-big.jpg?r=0

 

036733795-big.jpg?r=0

 

А за това бижу ... няма какво да се каже , просто му се наслаждаваме !!! Благодарности на Косьо , че го докара !

 

036733771-big.jpg?r=0

 

036733772-big.jpg?r=0

 

036733726-big.jpg?r=0

 

036733724-big.jpg?r=0

 

036733739-big.jpg?r=0

 

036733722-big.jpg?r=0

 

Сашето веднага намери какво да човърка ....

 

036733747-big.jpg?r=0

 

036733773-big.jpg?r=0

 

036733774-big.jpg?r=0

 

036733782-big.jpg?r=0

 

И още малко снимки на Шкодите ....

 

036733709-big.jpg?r=0

 

036733684-big.jpg?r=0

 

036733717-big.jpg?r=0

 

А това зеленичкото коНби колко е "нервно" .... :fiu:

036733725-big.jpg?r=0

 

И още едно нервно коНби ... Milen Dimitrov , успя да се включи и да се видим . Жалко , че не докара "Белия миксер" да му се накефим , но май беше в "употреба" на друга дестинация :fiu:

 

036733769-big.jpg?r=0

 

036733770-big.jpg?r=0

 

 

И като за финал на отразяването ... станалото вече като традиция за края на срещите , клипче на 2 съревноваващи се Шкоди ... :crazy: ,

 

Fabia SDI 64 к.с. vs Fabia 1.4 101 к.с .... No Smoke No Fun !

Абе нервничко е нещо тва СДИ ...

 

 

by PepinoRacingTeam

 

 

 

Благодаря на всички , с които успяхме да прекараме поредните страхотни часове !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредните поздравления от мен!

Всеки път повече и повече, какво по-хубаво от това.

 

П.С. На Милен Димитров зимния комплект джанти ми харесва, нещо такова си търся и аз. Доближава се доста до един от оригиналните модели на Супърб II.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че най - накрая се видяхме и малко на слънчице! Цяла зима вкученясах. Пък и все хубави шкодички ;)

 

Марто трябва да ми изнесеш един урок как се помнят всички тези имена и никове, аз мога да се похваля че скорострелно забравям имена от всякакъв вид :blush:

 

Към Пепи имам съмнения, той е мапнал фабията да харчи чукаси нафта, бил е и после е върнал стария софт и си е заминал...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле Марто магеосник си, твоя фотоапарат ми харесва.. пази си го :D  Цветовете ги е направил отлично, смалените снимки не си личи моята какъв гроб е. Браво радвам се, а някой стари приятели също се намериха на тази среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле Марто магеосник си, твоя фотоапарат ми харесва.. пази си го :D  Цветовете ги е направил отлично, смалените снимки не си личи моята какъв гроб е. Браво радвам се, а някой стари приятели също се намериха на тази среща.

 

Определено му се отдава снимането. Ще бъдем колеги и по фотоХапарат. А за старото приятелство... ако не са минали поне 9-10 години.. Шкода събира :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено му се отдава снимането. Ще бъдем колеги и по фотоХапарат. .....

 

Аааа не , аз си щракам със "сапунерката" , колкото да има мат`рЯл ..... "Торбичката" дето ти беше в багажника ... аз там не се бутам  :tongue_1:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто трябва да ми изнесеш един урок как се помнят всички тези имена и никове, аз мога да се похваля че скорострелно забравям имена от всякакъв вид :blush:

 

И аз съм така, Саше, всеки следващ НИМ се запознавам с нови и нови хора, трудно ми е и на мен да запомня всички, но дай Боже все такива кахъри да имам, а пък срещите да са многобройни като вчерашната.

 

Много добре прекарах, видях някои стари муцуни, които бях забравил, полафихме на слънчице. Само на Евгени бирите останаха недокоснати, ама ако бях разбрал по-рано за тях, щях да им отдам необходимото уважение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Пепи имам съмнения, той е мапнал фабията да харчи чукаси нафта, бил е и после е върнал стария софт и си е заминал...

Саше, бъркаш. От доста време колата е само с този софтуер. И се кара ежедневно. Ако я караш нормално разхода й е нисък като на стоково sdi.

 

Срещата отново беше много силна. Имаше нови колеги, много усмивки и приказки до залез слънце. Марто, супер е мат'ряла!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хакнатия асматик бяга яко... Голяма среща беше, вече и времето е добро, става за 3-4ч навън. Събираме се доста с фотоапарати, скоро трябва са покажем какво можем с техниката си. Малко с фотосесиите изоставаме иначе репортажите на Марто са супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гената пак с нов тоалет :banger_2: Марто, благодаря за снимките!

Естествено вниманието ми привлече една Шкода..... ако може да познаете от първия път ;)

Май не съм я виждал на живо, но се надявам някога да стане.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ме кефи с надписите си, особено на ръчичка, за якето няма да говоря  :banger_2:  

Само съжалявам, че пропуснах, но ще си наваксвам скоро като ми върнат количката  :angry: .

То в градския транспорт било супер гадно  :nea:  а ме чакат поне 2 такива кошмарни седмици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто ме кефи с надписите си, особено на ръчичка, за якето няма да говоря  :banger_2:  

Само съжалявам, че пропуснах, но ще си наваксвам скоро като ми върнат количката  :angry: .

То в градския транспорт било супер гадно  :nea:  а ме чакат поне 2 такива кошмарни седмици.

 

:tongue_1:

Иначе ...Диди , предния път ти обЕсних за Шкода клуб България ... бяха хамалски услуги , сега за услугата "заместващ автомобил" ли трябва ?  ;)   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, предложиха ми вече, но.... винаги има едно НО толкова съм задобряла в чупенето на коли - че не ща повече главоболия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е съвсем неуместно оправдание :eusa_naughty:  Аз при цели 3 собствени хоби-шкоди в движение + 1 ежедневен джип, бях докаран на срещата от един колега и откаран обратно от друг, за което вече им благодарих в другата тема, щото така успях да си шмръкна тъмна високоалкохолна биричка на воля ;) Впрочем да се похваля, че "Зеленият Дзвер" вече е регулиран и се движи /почти/ без гърмежи, така че следващият път мисля да му направя сефтето на Бояна, ако оцелее преди това на писта Калояново в събота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.