Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пътя за Околчица


diana_kraice

Recommended Posts

Много ви моля, някой които скоро се е качвал до връх Околчица да каже какъв е пътя. Ходих до пещера Леденика и е ужасен - завоите изобщо не ми пречат, но дупките не можах да преживея. Попитах и ми казаха, че бил същия като пътя до пещерата. С детето съм, а тя много иска да се качи до там. Заслужава ли си или да го оставя за по натам.

Ако някой е наблизо съм отворена и за срещи -аз съм в Бяла Слатина, ще си тръгна утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвай се смело нямаше дупки като за леденика преди зимата сега незнам може да са се появили взмеми си топли якета храна вода и т.н. горе няма нищо да знаеш гола поляна и много вятър но пък си заслужава гледката.За срещи и аз съм готов утре само че ще посетя тази на НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мерси много направо си ме успокои :sorry: А за срещата на НИМ, ако сколасам да стана, защото не знам до колко ще осъмна мисля и аз да ида. Все пак трябва и да се прибера у дома

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше прав пътя си е направо супер и почти няма завои. Обаче ме изненада един сняг и лед, но гледката си бе супер. Още веднъж мерси за инфото колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път като идваш насам по балканите се обади по отрано да пиеме бирите като на Узана  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше прав пътя си е направо супер и почти няма завои. Обаче ме изненада един сняг и лед, но гледката си бе супер. Още веднъж мерси за инфото колега.

 

Тази гледка ли ? post-4899-0-47442600-1458507307_thumb.jpg post-4899-0-41832900-1458507345_thumb.jpg post-4899-0-02310400-1458507435_thumb.jpg   :fiu:  :tongue_1:

А за изненадата по пътя ... недей сЪ изненадва ... Март 2013 post-4899-0-32871400-1458507507_thumb.jpg post-4899-0-64644400-1458507528_thumb.jpg  :wacko_2:

 

П.С. За рИкията си записвам ...  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно и още една две от върха. Все едно си взел моите снимки, с тази разлика че при теб пътя е по утъпкан, а аз даже малко се окопах. 

Хихихи ни бира пия ни ракия, книжката ми трябва, а после няма кой да кара. Другия път замисъла е Родопите и тура ще е тежък за да вмъкна и срещи за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.