Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на автомобил


v.indzhev

Recommended Posts

Здравейте на всички!!!

 

Това е първата ми публикация във форума и много се извинявам ако темата ми се дублира с друга от същия род. 

 

Реших че е време да си купя автомобил (на старо) и се спрях на Skoda Superb 2.0TDI (140hp) - 2012г. Тъй като за първи път ще си купувам кола и нямам идея какви разходи ще ми излезе регистрацията, прехвърлянето и т.н. Може ли някой от Вас да сподели ако има напредстава какво горе - долу ще ми струва.

 

До тук сметнах (орентировъчно), че ще имам разходи за:

    - Прехвърляне: ~800лв
    - Данък - 320 - 350лв

    - Гражданска - ~300лв

 

Второ на ръка след като се взема автомобила трябва да сменя ремъци, филтри и масло. Това в какъв ценови диапазон би попаднало? Също така бих бил много щастлив ако ми споделите какви са силните и слабите страни на този модел и от какво да се пазя и за какво да внимавам. 

 

Благодаря Ви много за отделеното време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и добре дошъл в клуба. Страхотен автомобил си си избрал. Защо 800лв прехвърляне... Пиши я на 3-5х лв, с бележка за оценка от застраховател. КР е мотора, няма проблеми като цяло. Гледай да е на реални км, не удряна и най-добре да се поиска мнение от сервиз в белия списък. За София - Трансексперт. Кола на старо си е на късмет. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тези коли най-често дефектират егр, компресор на климатика и протичат водни помпи, тук там някоя дюза, но са редки случаи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е върната от лизинг, което ми гарантира, че километрите са реални (надявам се :D ). Каско 100% ще има, просто съм пропуснал да го отбележа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега и добре дошъл!

 

От написаното по-горе от теб оставам с впечатление, че вече има избран от теб автомобил. Ако е така, прати линк от обявата или снимки, за да бъде по-лесно :)

 

Поздрави!

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.