Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба към собственици на Superb 2 от София


nnyagolov

Recommended Posts

Здравейте,

 

Решил съм да си сменя форда със Skoda Superb 2. 

Има обаче нещо което ме притеснява.

От 1 година живеем с жена ми в собствено жилище в нов комплекс в Младост 4.

От скоро си закупих подземен гараж. Гаражът е доста голям, но самото влизане и излизане (типично за ново строителство) е много сбуркано - тясно в комбинация с много остър завой.

Понеже карам Форд Фиеста, това не ми правеше голямо впечатление, но сега като гледам, че Superb 2 е доста голяма кола, това започна да ме притеснява.

Искам да помоля някой, който притежава superb 2 и не е му проблем, да дойде с колата си и да видим дали е удобно за вкарване и изкарване?

Естествено ще му заплатя разходите за бензин/нафта + ще има почерпка :)

 

Благодаря предварително

Николай Няголов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Решил съм да си сменя форда със Skoda Superb 2. 

Има обаче нещо което ме притеснява.

От 1 година живеем с жена ми в собствено жилище в нов комплекс в Младост 4.

От скоро си закупих подземен гараж. Гаражът е доста голям, но самото влизане и излизане (типично за ново строителство) е много сбуркано - тясно в комбинация с много остър завой.

Понеже карам Форд Фиеста, това не ми правеше голямо впечатление, но сега като гледам, че Superb 2 е доста голяма кола, това започна да ме притеснява.

Искам да помоля някой, който притежава superb 2 и не е му проблем, да дойде с колата си и да видим дали е удобно за вкарване и изкарване?

Естествено ще му заплатя разходите за бензин/нафта + ще има почерпка :)

 

Благодаря предварително

Николай Няголов

 

Здравей колега и Добре дошъл при нас :)

 

Ако имаш възможност , ела на някоя клубна среща ЦЪК , всяка 1-ва и 3-та неделя на паркинга пред НИМ (тази неделя ще има такава) Много е възможно да има колега със Сюпърб 2 ,  с който да тествате....Младост 4 е близо  :) , а и ще можеш да получиш полезна информация и съвети за бъдещата покупка (ако не е направена още)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Здравей колега и Добре дошъл при нас :)

 

Ако имаш възможност , ела на някоя клубна среща ЦЪК , всяка 1-ва и 3-та неделя на паркинга пред НИМ (тази неделя ще има такава) Много е възможно да има колега със Сюпърб 2 ,  с който да тествате....Младост 4 е близо  :) , а и ще можеш да получиш полезна информация и съвети за бъдещата покупка (ако не е направена още)

 

Здравей, благодаря за отговора.

За жалост утре няма как да ви посетя. На тренировка по тенис на маса получих растежение днес и не мога да мърдам много много...

Ще дойда на следващата.

Приятно изкарване.

Редактирано от nnyagolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милен Димитров дойде до нас и направихме пробата, за което много му благодаря.

Вече активно започвам да търся такава кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.