Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с мигачи и аварийни


jaden

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Вчера ми изникна странен проблем! Докато карах, пускайки мигача, "цъкането" изведнъж "се забърза"! Помислих, че е изгоряла някоя от крушките, но не е! "Бързо" си "цъка" и на аварийни! Но ми направи впечатление, че като пусна мигачите или аварийните първо светят без да мигат, около 15 секунди, след което започват да мигат нормално, но "цъкането" не става нормално! Интересното е, че мигачите на огледала си мигат нормално, докато другите "се чудят" !?!?

Може ли да ми обясни някой какво е това - реле ли е, какво ли е!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали си сменял скоро крушка на някой от мигачите? Колкото и странно да звучи, при мен се получи нещо подобно. Оказа се някаква дефектна крушка, която сложих. Първо ми светваше цялата дясна редица мигачи и след малко се оправяше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.