Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

100s с олекотена конструкция?


ustavri

Recommended Posts

Какво ще кажете за 100 с със стъклопластови калници? Ще стане ли прекалено слаба конструкцията на цялата кола? Имам идеята от много отдавна, поради липсата на ламарини реших, че може да се направи нещо такова. Искам да чуя мнения на вещи шкодаджии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се запази скелета на каросерията мисля,че няма да има проблеми.

Редактирано от lent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се запази скелета на каросерията мисля,че няма да има проблеми.

Даже не е лошо да се подсили, че и без друго конструкцията не е от най-здравите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не е лошо да се подсили, че и без друго конструкцията не е от най-здравите.

Има хиляди начини за лека усилка на всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си ги има заводски на шкода 130RS. Kалниците не са част от носеща конструкция, но както ти казах по телефонията, не виждам смисъл. От усилване също няма смисъл тази кола си е мека, много мнооого мека. Колкото и да я усилиш, ще се смачка там където усилената част се свързва с неусилената. Карай си я с кеф и си я прави по свой вкус, не я подготвяй за удар, защото няма как да стане ;)

 

Имам и едно друго предложение. Има една битумна лепенка на ролка. Изолирай вътрешността на вратите с нея , от време оно на еската и викат "варела" .

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.