Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Внимание Изманици !!!


Recommended Posts

Дали са измамници не знаем, аз онзи ден, прибирайки се от работа, попаднах на Гешов и България на човек , бутащ розов фиат Уно, попринцип спирам и помагам на такива хора, защото знам какво е, ама дори и аз си казах щом се е наказал с това италианско нещо, което е известно с това че не става за нищо и го е боядисал розово, или е на приятелката му и тя ще му се отплати подобаващо за мъките, примерно гола, или е голям фен на розовите фиати и знае как да го бута ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще попаднат на някой в кофти настроение и сами ще звънят на 112

 

тъпото е, че "родната полиция" за пореден път си бърка в носа и имитира дейност

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец един приятел се натъкнал на подобни "чужденци" по пътя София-Варна малко след Търговище. Пичовете му предлагали "уж" златен пръстен за български пари, закъсали били и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около месец един приятел се натъкнал на подобни "чужденци" по пътя София-Варна малко след Търговище. Пичовете му предлагали "уж" златен пръстен за български пари, закъсали били и т.н.

Това е много стара тактика, затова и спирам с повишено внимание на закъсали шофьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз явно съм си най - добре. Спирам за да помогна евентуално, парите (когато ги има) в картата :D То ми е малко навик от контрольорите в градския - никога не се знае кога ще изскочи някой да ти пойска 20лв, трябва да си винаги готов с празен портфейл :D Иначе от такива далавери много за малко се пазя, знам че безплатен обяд няма, който не го е разбрал, сам си е виновен, че са го обрали ..

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази схемата наистина е стара, но все още има хора които и се връзват. Лошото е, че се злоупотребява с добрината на хората готови да помогнат!

Пък схемата с фалшивото Евро същата работа - млада магазинерка на мои познати я излъгаха с банкнота от 100 Евро. 

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен са ме лъгали с фалшиво евро , докато продавах компютри, тогава шефа си ми ги даде и ми ги отдържа от заплатата. Запалих си една цигара с тях и се научих чужда валута да не вземам на каса, защото не ме бива за чейндж бюро ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години прибирайки се от гурбет в Чехия на автогарата в София ме спря един мъж(не знам как разбра, че съм слязъл от автубуса за Чехия) и ми предлага да ми обмени всички крони, които имам по курса, който аз кажа. :D Държеше една пачка с пари, повечето двулевки, но отдолу имаше и едри. Като му отказах започна да ме уверява, че парите са истински и можело да ги проверим в касата на юнион ивкони. Едвам се отлепих от него, дори го заплаших с мек акцент, че ''ши гу учаткам''  ако не се разкара... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Държеше една пачка с пари, повечето двулевки, но отдолу имаше и едри. 

 

100% е било подготвена за измама "кукла". Тези неща са ми познати повече от 30 години и на 2 пъти съм горял, но слава богу с малки суми.

Дори и вече поодъртял съм сигурен 99.99%, че няма да ме преметнат.

Много хитро е търсил чешки крони защото наистина са търсени. Преди около 10 години в Гърция собственичката на едно туристическо бюро имаше доста крони и ми ги продаде с голяма отстъпка защото просто не знаеше как да ги обърне в евра, а и с курса не беше добре запозната. :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.