Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното заключване!! Моля за помощ!


Bando

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Имам от скоро един голям проблем с централното заключване на Skoda Fabia Combi 2003г, 1.4 16V.   Преди няколко дни, както си карах на магистралата и централното се заключи като за последно   :nea: .  От тогава мога да отварям само шофьорската врата, другите 3 по никакъв начин (нито с ключ, нито от копчето на вратата), дори с дръжките от вътре не може. 

 

С един приятел, който има сервиз, пробвахме какво ли не - разглобихме цялата шофьорска врата, разглобихме машинката на централното, изглежда, че работи, но по платката имаше една прекъсната писта. Изкарахме Comfort/Convenience Module изпод таблото, и той изглежда визуално да е наред, няма някакви течове или корозии. Бушоните са наред, с изключение на един бушон (36 или 37 беше), до който не стига ток. 

 

Направо не знаем какво да правим вече. Едновременно с това (не знам дали не е свързано) чат-пат светва лампата на таблото за CHECK ENGINE (двигателчето) и в последствие понякога угасва (предимно като загрее колата май, но не съм сигурен). 

 

Моля, ако знаете нещо по този проблем или сте го срещали/разправяли с него, драснете някой ред с акъл какво да правя, че идва работната седмица, а колата се ползва за работа.

 

Също ако някой може да препоръча майстор, който ги разбира тия жичкаджийства, също ще съм благодарен!

 

Предварително благодаря!   :dash:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.