Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газ на фабия 1.2 2007г


vvvanko

Recommended Posts

Система с ОБД, колкото по читава, толкова по малко посещения в сервиза след това.Никакъв проблем да се газифицира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BRC е супер но да е с BRC инжектори и BRC изпарител и BRC нивомер. Често се забелязва BRC компютри с турска окомплектовка. Ако няма пара за BRC може да ти предложим 2 хубави конфигурации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме право да споделим такава информация.

;)

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50499-наско-skoda20vt-гр-пловдив/#entry358525

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

brc,landi renzo,romano, скъпи са,но и компонентите са качествени и съответно имат по-дълъг ресурс иначе има и бюджетни решения,който успяват да изкарат 20-30 хил км без особени проблеми но предвид пробег от 25000 годишно бих се спрял на по-качествените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък предлагам ROMANO Antonio за 1350 лв с гаранция 5 години или 150000 км цената е от оторизиран сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата vvvanko се е насочил към BRC. Уредбата за неговия автомобил е тази която постнах с което мисля че изчерпахме темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 9 месеци по-късно...

Здравеѝте колеги.Имам въпрос относно слагането на газова уредба на Шкода Фабия 1.2 64к.с. 2004г. 3 цилиндъра. с верига.Можели да се сложи, и какъв модел ще ми препоръчате? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Имам приятел с такси с такава и я кара на метан 10 години.На 720 000 км. е, що да не пък пропан-бутан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.