Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампон мотор


milenski75

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема че искаш да го сменяш? Аз скоро бях решил да го сменям че нещо скърцаше двигателя но се оказа съвсем друг проблема - жилата на скоростите . По думи на моя майстор не е виждал такъв прецакан тампон но ако се наложи смяна се разкачва целия мост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я гледах отдолу и видях,че е закъсан и за това реших да го сменя.Иначе нямам някакви симптоми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не ти прави проблеми не го сменя. От оригинален по хубаво няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не ти прави проблеми не го сменя. От оригинален по хубаво няма.

Пак може да си сложи оригинален човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Какъв е проблема че искаш да го сменяш? Аз скоро бях решил да го сменям че нещо скърцаше двигателя но се оказа съвсем друг проблема - жилата на скоростите . По думи на моя майстор не е виждал такъв прецакан тампон но ако се наложи смяна се разкачва целия мост

 

какво имаш предвид под жилата на скоростите, как се проявяваше че при мен нещо стърже? как се оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Появи се скърцане на 1-ва, 2-ра и малко на 3-ти само в момента в който съм подал газ и си махна крака от газта. Точно тогава нещо изскърцваше. При разклащане на двигателя на ръка също скърцаше. Не съм се завирал под колата и незнам къде е бил проблема. Майстора ми каза ,че някакъв държач на жилата на скоростите било и го намести като го пристигна със свинска опашка и от тогава е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.