Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на маховик


chernaev

Recommended Posts

Дали е мощен или не върши работа доста повече от тигуана! А аз си знам на колко сменям накладки и дискове на колите. Много говорите и двамата! :) Сменяйте си вие накладки през смяна на масло пък мен не ме мислете. Смешно е :D

Ми той Тигуана не е за работа,а за удоволствие.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    12

  • skodko

    5

  • joro-120L

    5

  • chernaev

    4

Най-много писали в темата

Аз съм глупав и сменям накладки, не съединители и маховици :D Относно разликата в цената - мога да приема мнението на Сами за това къде са най-качествени и истински частите, за вярно, все пак човека е уважаван Шкода манияк и майстор от много години, с опит зад гърба си(нов си тук и не познаваш хората). Пък ти си ги сменяй с каквото и когато поискаш, но може би той ти отговори и защо са по-скъпи - гаранция, което означава и гарантиран пробег. Проблеми със съня нямам, имам 2 шкоди и двете са с добри дискове и накладки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само казвам нещо което съм установил.

Никого не карам и агитирам от Автотрейд да си купува части.Съединители и аз не купувам от там примерно.

Но други части са просто задължително от там,защото алтернативите им са зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечения на обстоятелствата реших тук да погледна за фирма, от която да маховик. И мисля че видях фирмата в вашия коментар. Цената, която ми посочиха не ме удовлетворява, за това реших да е споделя тук! Всеки би могъл да прецени сам за себе си, но за качеството нямам наблюдения, но гледам че повечето ви имат уважение и може да ви се доверят! Спорен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

да изтупам прахта на темата става ли маховик притискател и феродов диск от 1.8 t на 1.9 tdi 90 кс

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм сигурен на 100%, мисля, че да. Но с уговорката, че е всичко комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа с един въпрос.Смених комплект маховик и съединител на Luk, обаче пак има доста силни вибрации, но само при тръгване от място.Когато съм на 4-та с 40 мога да ускоря без никакви вибрации, не е както преди да се тресе цялата кола.Но при тръгване е почти като със стария маховик.Ще ме посъветвате ли къде да търся евентуално съществуващ приблем.Може би тампон на двг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

тампони скорости? също може да провериш.

Редактирано от Bsea
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Позволявам си да вдигна темата, защото намерих отговор на поста ми малко по горе. Тези силни вибрации изчезнаха след смяна на тампони на двигател, два тампона които са един върху друг и са на алуминиевата греда точно по средата.Бяха скъсани и двата. След смяната им имаше коренна разлика в автомобила. Това ме кара да си мисля, дали стария маховик е бил толкова зле. Но важното е че колата вече е много приятна за каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.