Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia дразнещ звук в купето - миризма на бензин


ikobek

Recommended Posts

Здравейте Колеги! От няколко месеца карам фабия 1.4 МПИ. Има един дразнещ звук в купето. Най-много се усеща отзад като седнеш. Все едно съм в самолет. Някакво бръмчене. Звука идва от страна на ауспуха. Сущо така се усеща и вънка. Има и миризма на бензин. Проверих отдолу за пукнатина, но видимо няма нищо. Моля за помощ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука може да е заден лагер-главина. За миризмата трябва да се провери по - подробно в сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука може да е заден лагер-главина. За миризмата трябва да се провери по - подробно в сервиз.

Не е от там  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Проблема съществува още. Усещам адска миризма на бензин вътре в купето когато съм спрял на място с работещ двигател. Вече стана непоносимо. С пуснато парно повече се усеща. Също така когато съм до колата също се усеща. Имам усещането, че колата хвърля бензина вънка. :angry_jumping:  :angry_jumping:  При двигателя се усеща най-много. Възможно ли е да има някакъв теч някъде? Също така колата бръмчи много. Като погледна отдолу при гърнето за пукнатина външно всичко изглежда ок. Моля за повече съвети! Нямам много опит с бензиновите двигатели

Редактирано от ikobek
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола като бръмчи толкова, да няма проблем с уплътнението на задния капак и да завихря от ауспуха газове и да ги вкарва в купето наред с шум от пътя. Свали задния подкалник също. Не етрудно. Виж да не8 е компрометирана ламарината на купето и резервоара също. Тя ако толкова тече чак бензин ще се подпали вече. Също под задната броня има гумени тапи, ако липсват може и от там да влиза пушек и шум. Отдушника на картерните газове къде е? На мястото си или е изваден нарочно да не цапа филтъра. Виж го, той може да трови яко.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.