Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното


kvnedelchev

Recommended Posts

Здравейте колеги.От няколко дена имам много странен проблем.При отключване на колата с дистанционното(ключа)като дръпна дръжката на шофьорската врата и автоматично ми се заключват другите три врати,а ако случайно не се заключат,това се случва,като затворя вратата.Ако някой има идея какъв е проблема да помага.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за помощта,но всичко това с разглобяването и смяната на микроключето ми се вижда сложно и не знам дали ще се справя.И все пак не разбрах от къде мога да си взема такова микроключе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Проблема вече е отстранен.Микроключето е ок,проблема беше в разпоени писти по платката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.