Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Favorit - GreenPoison


Recommended Posts

Здравейте, искам да ви представя моята skoda favorit. Собственик съм на автомобила от 19.12.2015. Колата има доста добра история, аз съм 2 собственик преди това я караше само една жена(комшийка). Колата е закупена от България през 29.12.1993 от дилар на Skoda. Чисто нова :) Ето и малко снимки:
8656832B.jpg
8656835n.jpg8656836n.jpg8656837O.jpg8656838M.jpg8656840L.jpg8656841h.jpg8656842j.jpg8656843r.jpg8656844m.jpg8656845F.jpg8656846E.jpg


Като цяло колата не е карана много, стоеше в гараж с доста добри условия :) С една дума лимка. Имам доста иде за колата като да я направо по-ниска, джанти, освежаване на боята, интериор :) Още съм ученик ,но колкото мога се грижа за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее колега :) честито , доста запазена изглежда , а вече доста рядко се намират подобни бройки :) Със здраве да си я караш и мнооооооооого удоволствие да ти носи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Да си я караш със здраве и да те радва. Доколкото разбрах си "млад водач" все още , та Фаворита е супер вариант  :doubleup:

Ще помагаме с каквото можем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра находка! Честито! Ако решиш да освежаваш боята, помисли и за нова, нещо подобно на това зелено, с което ще стане доста персонализирана и наистина отровно зелена :)

http://i122.photobucket.com/albums/o255/boingstreet/OctaviaVRS_zps9d60dca8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добър цвят, но докато съм ученик чак до завършването ми ще се стърпя само с по-освежаване на боята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да си я караш.Шкодата май е близначка на моята :) ,за която съм писал в темата,,Нов участник,,.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала! Супер свеж екземпляр! Като гледам по снимки, боята си е екстра, само едно леко пастиране и ще стане като нова. Да си я пазиш много и ни дръж в течение какво правиш по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, страхотно, любимият ми цвят за модела!

Честито и много да те слуша!

И, както казва Патрик, много да я пазиш и да се грижиш за нея, че леко са "на изчезване"!

 

П.С.Мисля, че едно освежаване на боята и броните /видяха ми се леко на петна, но може и да е от вода/, е достатъчно на този етап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита ти придобивка колега и много безаварийни километри с нея. Лека по лека ще си я нагласиш.

Това си е твоята тема, пиши като има развитие с GreenPoison :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , с какво си запланувал да започнеш работата по колата ?

Ще гледам първо джанти да купя след това окачване и мисля да оставя боята за накрая :) И някой други глезотийки. Например днес получих едни халогени за моя красавец :D специални благодарности към ( SKODA 105 RS  :doubleup: )

Снимки: 

8664859x.jpg8664858O.jpg8664857w.jpg8664860o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега , и за колата и за халогените !

 

П.П. Боре , те не са на изчезване , а на изтичане (щот изтичат на паркинга с дъждовната вода) ... абе модерна еко технология :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :) Беше борба с халогенните букси докато ги мушна през дупките :D наложи се да откача за малко бронята, че така да прекарам кабела през дупката, но за мен няма проблем :) Опитвам се с каквито средства имам да ги влагам в нея. Имам големи планове, но парите са ми голям враг :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите са враг на всеки , едно по едно , както всеки проект. Тук важното е , че не си от младите шофьори , които първата им кола я правят на манерка . Не че има лошо в това да имаш учебна , но тази Шкода заслужава грижи , а якото е , че ще ги получи. Следват ти , джанти , смъкване и още нещица . Но едно по едно :) освен това кефа и вниманието върху колата по този начин се задържат повече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес купих бутон за халогенни от skoda buldim, но халогенните така и не светнаха прилагам снимки и предполагам, че съм направил всичко както трябва да е ако имате някакви предположения защо е така пишете :)
8666612H.jpg8666613B.jpg8666614D.jpg8666615l.jpg8666616N.jpg
От skoda buldim ми казах, че бутона трябва да е с 3 букси и такъв купих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , а защо не 14-ки ?

Може и 14, но трябва да ми харесат супер много, че да ходя да купувам 14 цола гуми, а имам почти чисто нови летни 13 цола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 14-ките макар и малка разлика ,ще е видима и според мен ще седят по добре от 13-ките . Освен това ако са и леко изнесени , стойката и ще доста по внушителна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.